Koupelny

Volně stojící vana vytvoří královskou koupelnu: Nyní i pro menší prostory

Od   | 

Volně stojící vany jsou doslova šperkem každé koupelny. Vypadají dokonale, nadčasově, luxusně, evokují dobu králů, kteří měli  ke koupeli zástup sloužících, a zřejmě nikdy díky tomu nepřestanou být trendy.

Pro klasické volně stojící vany je třeba mít dost místa, aby vynikly jejich tvary a design, se kterým si návrháři často velmi vyhrají. Nyní však společnost RAVAK uvádí na trh elegantní černou variantu vany Freedom W, která vynikne i v prostoru, kde není místa nazbyt. Vypadá jako volně stojící, zejména z čelního pohledu, přitom z jedné strany přiléhá ke stěně. Proto se vejde i do o něco menších koupelen a na kráse celku to nic neubírá. 

Vana Freedom W, zdroj: RAVAK

Vany jsou vyrobeny z akrylátu, což je velmi flexibilní a příjemný materiál. Lze vytvarovat do nejrůznějších tvarů a v nabídce volně stojících van RAVAK si tak vybere každý, kdo zatoužil po tom povýšit svou koupelnu na krásný a stylový relaxační prostor. Navíc volně stojící vany přináší svobodu při koupání – můžete si například vybrat, na které straně budete sedět. Odtok umístěný uprostřed a stejný sklon zádových částí mimořádně přeje romantice ve dvou. Už žádné vodovodní baterie zabodnuté v zádech a neustálé vypouštění nedopatřením. 

Vybere si každý 

Vana Freedom W je zamýšlena pro umístění ke stěně, proto se hodí i do menších koupelen. Širší lem u zdi dovoluje instalaci stojánkové baterie a odkládání kosmetiky. Varianta v černé barvě se stane doslova magnetem koupelny a spolu s černými doplňky nenechá nikoho na pochybách, že si potrpíte na luxus a osobitost. 

Vana Freedom W, zdroj: RAVAK

Jeden z nejpohodlnějších modelů volně stojících van od RAVAKu je vana Ypsilon, na které si designéři dali opravdu záležet.  Svým otevřeným tvarem v horní části umožní pohodlné položení rukou a otevření hrudníku pro intenzivní relaxaci. 

Volně stojící vana Ypsilon, zdroj: RAVAK

Volně stojí vana Ypsilon, zdroj: RAVAK

Vana Solo se pyšní unikátním designem. Výjimečná kombinace dvou základních geometrických tvarů vytváří harmonický celek. Obdélníková základna vaně dodává vizuální stabilitu, oválná horní partie umocňuje pocit klidu a relaxace. Vana Solo přitahuje pozornost minimalistickým výrazem a nezávislostí na prostoru, ale hlavně pro svůj suverénně čistý styl. Perfektně poslouží pro klidnou meditaci i dvěma osobám najednou.

Volně stojící vana Solo, zdroj: RAVAK

Volně stojící vana Solo, zdroj: RAVAK

 

VÍCE SE DOZVÍTE ZDE

 

 

 

 

 


You must be logged in to post a comment Login