O nás

Kontaktní údaje:

HomeInCube Media, s.r.o.

Radimova 36, Praha 6, 169 00

IČO: 05907705, DIČ: CZ05907705

e-mail: info@homeincube.cz


 Bc. Lenka Zahradníková, šéfredaktorka

Rozhodla jsem se opustit mně dobře známé prostředí tištěných médií, jít modernější cestou a využít média elektronická. Nabízejí mnohem víc možností. A jsou rychlá. Díky jim a mým skvělým kolegům vás můžeme informovat o zajímavé události ještě téhož dne a zároveň ihned reagovat na vaše připomínky, dotazy, postřehy… Přinášíme nejen moderně pojaté interiéry, ale i ty teplejší, stylové. A to jak celky, tak i jednotlivé místnosti a doplňky, nezapomínáme ani na řemeslnou výrobu. Kromě toho se můžete inspirovat zajímavými stavbami a ti, co mají rádi přírodu, jistě rádi nakouknou do příspěvků o zahradách. Jsem obzvlášť pyšná na naše videa, ve kterých se během 3 minut můžete přesvědčit, jak snadné je vyrobit si něco doma. Jsem duší celého projektu a věřím, že se vám bude líbit a bude vás bavit.

Vystudovala jsem vysokou školu se zaměřením na masovou komunikaci.
Úspěšně jsem dokončila studium České školy Feng Shui – Ing. arch. Otakar Chochola, Ing. arch. David Eyer.
Víc jak deset let jsem pracovala v časopise Moderní byt a přispívala do časopisů Svět kuchyní, Svět koupelen, Bydlení, Top class aj.
Připravovala jsem reportáže pro pořady Rady ptáka Loskutáka, Receptář prima nápadů.
Baví mě kynologie, jachting, cyklistika, přístrojové potápění a víkendově i lezení nebo free diving.

 

e-mail: lenka@homeincube.cz, tel.: +420 777 045 011

 

Bc. Karolína Sornas, zástupce šéfredaktora

Karolína je motorem mnoha dílčích projektů Home In Cube. Je bystrá, hýří nápady a je s ní velká legrace. Přestože přispívá do všech rubrik, její nejoblíbenější jsou videa. Tady totiž může ukázat nejen kreativní stránku, ale i to, že blondýně může slušet třeba i vrtačka.

Úspěšně jsem absolvovala UJAK se zaměřením na řízení lidských zdrojů. Mám ráda zvířata, zejména u koňů trávím hodně času. Jízda na koni je pro mě osvobozující. Preferuji zdravý životní styl, mám ráda cyklistiku, běhání, a mám-li čas, pak všechny sporty, kde můžu vybít energii.

 

e-mail: karolina@homeincube.cz, tel.: +420 602 654 134

 

Ing. Alena Topinková, obchodní ředitelka

Alenu obchod prostě baví. Ráda vymýšlí pro své klienty cesty, které povedou k jejich úspěchu. Pracuje v tom nejširším záběru, ráda se potkává se zajímavými lidmi, kteří jsou pro ní zdrojem inspirace.

Po úspěšném absolvování Stavební fakulty ČVUT jsem hledala práci, která mě bude bavit a naplňovat, a kde mohu zároveň uplatnit své znalosti a schopnosti. Našla jsem ideální kombinaci obchodu a filosofie, která se věnuje především kvalitnímu bydlení –  Feng Shui. V obou oblastech mohu komunikovat, hledat a nacházet cesty, pomáhat. Jsem šťastná na horách, v létě při vysokohorské turistice a v zimě na lyžích. Miluji procházky po lese se svým psem, ráda si pár dnů zalenoším u moře s pěknou knížkou v ruce, nejvíce se odreaguji, když tvořím a maluji. 

 
e-mail: alena@homeincube.cz, tel.: +420 739 430 867

 

Mgr. Markéta Musilová Ph. D., vedoucí vydání

marketa_znovu_cb

Markétu máme všichni rádi. Kromě toho, že je hezká, tak je i moc chytrá. Jejím úkolem je číst naše příspěvky, stylisticky i gramaticky je upravit a dbát na to, aby vydání bylo vyvážené a neunikla nám nějaká ta drobnůstka. Obdivujeme, že si všechno pamatuje a v přívalu informací, kterými ji každodenně zásobujeme, se orientuje.

Vystudovala jsem Filozofickou fakultu Univerzity Karlovy a získala titul magistr na oborech anglistika-amerikanistika a bohemistika. Mám doktorský titul na oboru angloamerická literární studia, specializace současný britský román a postkoloniální studia. Pracuji mimo jiné také jako odborný asistent na katedře jazyků FD ČVUT, překladatelka a tlumočnice a literární publicistka.

Baví mě cyklistika, horolezectví i vysokohorská turistika, ráda cestuji.

 

 

Jana Christian, odbornice v oblasti koupelen a wellness

Jana Ch

Spolupracuje s významným italským designérem Francescem Catalanem. Čtyři roky sbírala zkušenosti v Itálii. Devatenáct let kontinuálně sleduje trendy na veletrzích Cersaie v Bologni, ISH ve Frankfurtu nad Mohanem nebo Cevisama ve španělské Valencii. Spolupracuje s prestižní italskou keramičkou Atlas Concorde, která spoluurčuje materiálové i barevné trendy pro evropské koupelny. Řadu let externě přispívala do několika časopisů o bytové kultuře.

Mám vášeň pro: boty Christian Louboutin, bílé víno, italské jídlo a motocykly. Ideálně strávený víkend je pro mne na dvou kolech, jen se spacákem a spaním pod širákem.

 
e-mail: jana@homeincube.cz

 

Hana Klánová, redaktorka

 

Vystudovala jsem Provozně ekonomickou fakultu na ČZU. Věnuji se překladu a psaní textů. Mimo jiné miluji cestování a poznávání nových míst a zemí. Pokud mi to volný čas dovolí, rada čtu a poslouchám hudbu.

 


 

Tereza Koukolová, obrazová redaktorka

 

Po studiu oboru komunikace a multimédia na SPŠ ST Panské přešla k trochu odlišnému směru a momentálně dokončuje bakalářské studium na VŠE v oboru Matematické metody v ekonomii. Nicméně její vztah k multimédiím se neztratil a stále se snaží v tomto oboru zdokonalovat. Je kreativní a ráda vymýšlí koncepty videí a díky střední škole to umí i s kamerou/foťákem a ani grafika jí není cizí.

 

 

Bc. Magdaléna Chalupová, redaktorka

 Chalupová_Magdaléna_225x300_CB

Magda posílila náš tým po roce působení Home In Cube na trhu. Zvládá úplně všechno, takže jsme jí nemuseli zaučovat a rovnou začala tvořit. Jde jí to pěkně od ruky, takže vítr v našich plachtách sílí…

Designu v jeho různých podobách se zabývám již od dětství. Od oděvního návrhářství, výtvarných počinů různými technikami, přes architekturu, fotografii a film až po klasické estetické teorie zabývající se krásnem všech jeho podobách. Nakonec jsem vystudovala grafickou školu, a i když mým hlavním oborem bylo fotografování, na dlouhá léta jsem propadla počítačové grafice a jejímu propagačnímu využití. Osamocené vysedávání za počítačem se vždy časem trochu přejí, takže nakonec jsem se k fotografii vrátila a nyní organizuji a lektoruji fotografické kurzy u společnosti NICOM. Předávat druhým svoje zkušenosti a být průvodcem v jejich rozvoji mě prostě baví. Proto se i v mých článcích můžete těšit na spoustu rad a inspirace.

 

 

Ing. arch. Jan Zahradník, redaktor

Jan Zahradnik_12_2014_

Na Honzovy příspěvky se vždycky těšíme. Přináší totiž zajímavé a neotřelé stavby z celého světa a pokaždé nás pobaví historkami, které zažívá při cestování za uměním a architekturou. Jsme rádi, že si najde čas a že se o zážitky, alespoň ty architektonické, podělí i s vámi.

Vystudoval jsem Fakultu Architektury ČVUT, obory architektura, interiéry a pozemní stavby, urbanismus. Po té jsem sbíral zkušenosti v ateliérech AI Design (prof. ing. arch. Evy Jiřičné a ing.arch. Petra Vágnera), ADR (ing.arch. Petra Koláře a ing.arch. Aleše Lapky), Grido Praha (ing.arch. Petera Gromského) a nakonec jsem založil atelier vlastní pod názvem Atelier 3. V současné době se zabývám převážně projektováním architektury pozemních staveb a urbanismu. Čas trávím i mým velmi oblíbeným focením, nedávno třeba pro Galerii Jaroslava Fragnera. Ostatně zde jsem prováděl i mnoho instalací výstav.

Baví mě architektura ze všech úhlů pohledu, mám rád dobré filmy, knihy o architektuře a dobrou hudbu.

 

 

Markéta Helcelová, redaktorka

Markéta je zarputilý detektiv. Její doménou je rubrika, která se zabývá doplňky do bytu. Hledá nezbytné maličkosti na určité téma a v daném stylu a ještě k tomu dodá rovnou cenu včetně e-shopu, kde je možné daný produkt koupit. Její nápady pobaví, inspirují a ušetří hodně času. Protože vybírá skutečně jen ty nejpovedenější kousky, podezíráme ji, že než věcičku nabídne vám, sama si ji pořídí domů, aby zjistila, zda skutečně stojí za to.

Pracovala jsem 7 let v časopise Moderní byt a dále přispívala do časopisů Svět kuchyní, Svět koupelen a Bydlení. Baví mě navrhovat interiéry, což s nadšením uplatňuji nejen ve svém bytě, ale i v širokém okruhu mých přátel a rodiny. K mým zálibám patří také móda a pokud mi to čas dovolí, sama si ráda nějaký model spíchnu či upletu. Miluji hory. Na chození jsem sice trochu líná, ale po zimní sezóně odkládám lyže až když skutečně není na čem jezdit.

 

 

RNDr. Renáta Vatrasová, redaktorka

cb_renata_vatrasova

Novou posilou naší redakce je milá, sympatická a samozřejmě i přírodovědně zdatná Renáta. I ona o květinách ví úplně všechno. A to doslova i do písmene. Nejen, že do časopisu přispívá slovně, ale zároveň zahrady zakládá, zkrášluje a dává dohromady. Necháte-li si od ní poradit, pak ten váš kus země rozhodně nebude ležet ladem.
 
Vystudovala jsem Přírodovědeckou fakultu Univerzity Karlovy. Mám ráda všechny obory přírodních věd, nejvíce miluji kytky. Ačkoliv mě živí hlavně geologie a chytání radonu, ráda pomáhám lidem zvládnout jejich zahrady. Držím se přitom hesla – neperte se s přírodou, přizpůsobte se.
Bydlím na venkově, mám psa, kočky a koně. Ráda cestuji, jezdím na koni, lyžích a kole. Většinu času se samozřejmě rýpu v zahradě. 
 

 


 

Martin Sláma, kamera

Po studiu oboru komunikace a multimédia na SPŠ ST Panské se vrhl rovnou do zaměstnání a získal místo asistenta vedoucího vydání na TV Prima. Mimo jiné jsem od dětství navštěvoval kurzy fotografování a následně i střihu v ZUŠ Řevnice, díky tomu jsem získal i několik ocenění v různých soutěžích. Kromě práce v televizi se tedy věnuji natáčení a následné celkové postprodukci videí od reklamních videí, přes společenské akce, až po kreativní videa točená pro radost.

 

Ing. Václav Zahradník, fakturační oddělení

 e-mail: vaclav@homeincube.cz, tel.: +420 777 711 545

Ing. Patrik Mališ, on-line marketing

 e-mail: patrik@homeincube.cz