O nás

Kontaktní údaje:

HomeInCube Media, s.r.o.

Na Vápence 2885/2a, Praha 3, Žižkov, 130 00

IČO: 05907705, DIČ: CZ05907705

e-mail: info@homeincube.cz


 Bc. Lenka Zahradníková, šéfredaktorka

Rozhodla jsem se opustit mně dobře známé prostředí tištěných médií, jít modernější cestou a využít média elektronická. Nabízejí mnohem víc možností. A jsou rychlá. Díky jim a mým skvělým kolegům vás můžeme informovat o zajímavé události ještě téhož dne a zároveň ihned reagovat na vaše připomínky, dotazy, postřehy… Přinášíme nejen moderně pojaté interiéry, ale i ty teplejší, stylové. A to jak celky, tak i jednotlivé místnosti a doplňky, nezapomínáme ani na řemeslnou výrobu. Kromě toho se můžete inspirovat zajímavými stavbami a ti, co mají rádi přírodu, jistě rádi nakouknou do příspěvků o zahradách. Jsem obzvlášť pyšná na naše videa, ve kterých se během 3 minut můžete přesvědčit, jak snadné je vyrobit si něco doma. Jsem duší celého projektu a věřím, že se vám bude líbit a bude vás bavit.

Vystudovala jsem vysokou školu se zaměřením na masovou komunikaci.
Úspěšně jsem dokončila studium České školy Feng Shui – Ing. arch. Otakar Chochola, Ing. arch. David Eyer.
Víc jak deset let jsem pracovala v časopise Moderní byt a přispívala do časopisů Svět kuchyní, Svět koupelen, Bydlení, Top class aj.
Připravovala jsem reportáže pro pořady Rady ptáka Loskutáka, Receptář prima nápadů.
Baví mě kynologie, jachting, cyklistika, přístrojové potápění a víkendově i lezení nebo free diving.

 

e-mail: lenka@homeincube.cz, tel.: +420 777 045 011

Bc. Karolína Sornas, zástupce šéfredaktora

Karolína je motorem mnoha dílčích projektů HomeInCube. Je bystrá, hýří nápady a je s ní velká legrace. Přestože přispívá do všech rubrik, její nejoblíbenější jsou videa. Tady totiž může ukázat nejen kreativní stránku, ale i to, že blondýně může slušet třeba i vrtačka.

Úspěšně jsem absolvovala UJAK se zaměřením na řízení lidských zdrojů. Mám ráda zvířata, zejména u koní trávím hodně času. Jízda na koni je pro mě osvobozující. Preferuji zdravý životní styl, mám ráda cyklistiku, běhání, a mám-li čas, pak všechny sporty, kde můžu vybít energii.

 

e-mail: karolina@homeincube.cz, tel.: +420 602 654 134

Ing. Alena Topinková, obchodní ředitelka

Alenu obchod prostě baví. Ráda vymýšlí pro své klienty cesty, které povedou k jejich úspěchu. Pracuje v tom nejširším záběru, ráda se potkává se zajímavými lidmi, kteří jsou pro ní zdrojem inspirace.

Po úspěšném absolvování Stavební fakulty ČVUT jsem hledala práci, která mě bude bavit a naplňovat, a kde mohu zároveň uplatnit své znalosti a schopnosti. Našla jsem ideální kombinaci obchodu a filosofie, která se věnuje především kvalitnímu bydlení –  Feng Shui. V obou oblastech mohu komunikovat, hledat a nacházet cesty, pomáhat. Jsem šťastná na horách, v létě při vysokohorské turistice a v zimě na lyžích. Miluji procházky po lese se svým psem, ráda si pár dnů zalenoším u moře s pěknou knížkou v ruce, nejvíce se odreaguji, když tvořím a maluji.

e-mail: alena@homeincube.cz, tel.: +420 739 430 867

Mgr. Markéta Musilová Ph. D., vedoucí vydání

marketa_znovu_cb

Markétu máme všichni rádi. Kromě toho, že je hezká, tak je i moc chytrá. Jejím úkolem je číst naše příspěvky, stylisticky i gramaticky je upravit a dbát na to, aby vydání bylo vyvážené a neunikla nám nějaká ta drobnůstka. Obdivujeme, že si všechno pamatuje a v přívalu informací, kterými ji každodenně zásobujeme, se orientuje.

Vystudovala jsem Filozofickou fakultu Univerzity Karlovy a získala titul magistr na oborech anglistika-amerikanistika a bohemistika. Mám doktorský titul na oboru angloamerická literární studia, specializace současný britský román a postkoloniální studia. Pracuji mimo jiné také jako odborný asistent na katedře jazyků FD ČVUT, překladatelka a tlumočnice a literární publicistka.

Baví mě cyklistika, horolezectví i vysokohorská turistika, ráda cestuji.


Mgr. Tereza Meravá 

Novou posilou do redakce je Tereza, která díky praxi velmi rychle zaplula do našeho týmu. Na starosti má rubriku zahrady, ale tu a tam zabrousí i do rubrik o bydlení, zvláště návštěvy bytů a domů patří mezi její oblíbené.

Vystudovala jsem žurnalistiku a mediální studia na UK FSV. Prošla jsem jako redaktorka řadou velkých celostátních médií, jako správce sociálních sítí jsem působila v České televizi. Momentálně mě živí práce redaktorky, PR specialistky a specialistky na sociální sítě na volné noze, kterou se mi lépe daří skloubit s rodinným životem. Miluji péči o svou zahradu, fotografování, cestování a dobré jídlo s dobrým vínem. Mimo jiné jsem napsala tři úspěšné dětské knihy.


 

Jana Christian, odbornice v oblasti koupelen a wellness

Jana Ch

Spolupracuje s významným italským designérem Francescem Catalanem. Čtyři roky sbírala zkušenosti v Itálii. Devatenáct let kontinuálně sleduje trendy na veletrzích Cersaie v Bologni, ISH ve Frankfurtu nad Mohanem nebo Cevisama ve španělské Valencii. Spolupracuje s prestižní italskou keramičkou Atlas Concorde, která spoluurčuje materiálové i barevné trendy pro evropské koupelny. Řadu let externě přispívala do několika časopisů o bytové kultuře.

Mám vášeň pro: boty Christian Louboutin, bílé víno, italské jídlo a motocykly. Ideálně strávený víkend je pro mne na dvou kolech, jen se spacákem a spaním pod širákem.

e-mail: jana@homeincube.cz

 

Hana Klánová, redaktorka

 

Vystudovala jsem Provozně ekonomickou fakultu na ČZU. Věnuji se překladu a psaní textů. Mimo jiné miluji cestování a poznávání nových míst a zemí. Pokud mi to volný čas dovolí, rada čtu a poslouchám hudbu.


Ing. Alexandra Kuklová, redaktorka

 

Vystudovala jsem Zahradnickou fakultu Mendelovy univerzity v Lednici, program Zahradní a krajinářská architektura, obor Zahradní a krajinářské realizace a Management zahradních a krajinářských úprav. V současné době se věnuji projektům rodinných zahrad a copywritingu. Mezi mé záliby patří architektura zahrad, krajinařina, interiérový design, grafika a dobré jídlo.


 

Martina Mádlová, redaktorka

 

Na mateřské se mi podařilo vystudovat ekonomiku a řízení podniku na VŠTE ČB. K psaní jsem se dostala náhodou a tak jsem se zamilovala do toho pulzujícího online světa, že v něm chci už zůstat. Když nejezdím prsty po klávesnici, věnuji se svým třem synům, našemu domečku, kde je pořád co zlepšovat i zahrádce. Miluji svou rodinu, cestování, skleničku dobrého vína a vzácný odpočinek. 


 

Tereza Koukolová, obrazová redaktorka

 

Po studiu oboru komunikace a multimédia na SPŠ ST Panské přešla k trochu odlišnému směru a momentálně dokončuje bakalářské studium na VŠE v oboru Matematické metody v ekonomii. Nicméně její vztah k multimédiím se neztratil a stále se snaží v tomto oboru zdokonalovat. Je kreativní a ráda vymýšlí koncepty videí a díky střední škole to umí i s kamerou/foťákem a ani grafika jí není cizí.


Mariana Mishko, obrazová redaktorka

 

O fotografování i natáčení videí mám zájem už od útlého věku, a tak jsem si našla práci obrazové redaktory, která mě naplňuje. Ráda hledám, ale i vymýšlím, jakými fotkami by měl být článek doplněn, aby vyzdvihl dané téma. Někdy je práce náročná, to když mám určitou představu a záběr ne a ne najít. Vyvinu ale maximální úsilí a výsledek se po nějaké době dostaví.


 

Ing. arch. Jan Zahradník, redaktor

Jan Zahradnik_12_2014_

Na Honzovy příspěvky se vždycky těšíme. Přináší totiž zajímavé a neotřelé stavby z celého světa a pokaždé nás pobaví historkami, které zažívá při cestování za uměním a architekturou. Jsme rádi, že si najde čas a že se o zážitky, alespoň ty architektonické, podělí i s vámi.

Vystudoval jsem Fakultu Architektury ČVUT, obory architektura, interiéry a pozemní stavby, urbanismus. Po té jsem sbíral zkušenosti v ateliérech AI Design (prof. ing. arch. Evy Jiřičné a ing.arch. Petra Vágnera), ADR (ing.arch. Petra Koláře a ing.arch. Aleše Lapky), Grido Praha (ing.arch. Petera Gromského) a nakonec jsem založil atelier vlastní pod názvem Atelier 3. V současné době se zabývám převážně projektováním architektury pozemních staveb a urbanismu. Čas trávím i mým velmi oblíbeným focením, nedávno třeba pro Galerii Jaroslava Fragnera. Ostatně zde jsem prováděl i mnoho instalací výstav.

Baví mě architektura ze všech úhlů pohledu, mám rád dobré filmy, knihy o architektuře a dobrou hudbu.


Martin Sláma, kamera

Po studiu oboru komunikace a multimédia na SPŠ ST Panské jsem se vrhl rovnou do zaměstnání a získal místo asistenta vedoucího vydání na TV Prima. Mimo jiné jsem od dětství navštěvoval kurzy fotografování a následně i střihu v ZUŠ Řevnice, díky tomu jsem získal i několik ocenění v různých soutěžích. Kromě práce v televizi se tedy věnuji natáčení a následné celkové postprodukci videí od reklamních videí, přes společenské akce, až po kreativní videa točená pro radost.


Ing. Patrik Mališ, on-line marketing

 e-mail: patrik@homeincube.cz