O nás

Kontaktní údaje:

HomeInCube Media, s.r.o.

Na Vápence 2885/2a, Praha 3, Žižkov, 130 00

IČO: 05907705, DIČ: CZ05907705

e-mail: info@homeincube.cz


 Bc. Lenka Zahradníková, šéfredaktorka

Rozhodla jsem se opustit mně dobře známé prostředí tištěných médií, jít modernější cestou a využít média elektronická. Nabízejí mnohem víc možností. A jsou rychlá. Díky jim a mým skvělým kolegům vás můžeme informovat o zajímavé události ještě téhož dne a zároveň ihned reagovat na vaše připomínky, dotazy, postřehy… Přinášíme nejen moderně pojaté interiéry, ale i ty teplejší, stylové. A to jak celky, tak i jednotlivé místnosti a doplňky, nezapomínáme ani na řemeslnou výrobu. Kromě toho se můžete inspirovat zajímavými stavbami a ti, co mají rádi přírodu, jistě rádi nakouknou do příspěvků o zahradách. Jsem obzvlášť pyšná na naši video produkci, která se díky zájmu čtenářů natolik rozrostla, že v současné době máme 3 vlastní kanály na TV Seznam, do kterých každý týden přispíváme svižnými reportážemi z procházkami interiérů, rad k bydlení i zahrad. Jsem duší celého projektu a věřím, že se vám bude líbit a bude vás bavit.

Vystudovala jsem vysokou školu se zaměřením na masovou komunikaci.
Úspěšně jsem dokončila studium České školy Feng Shui – Ing. arch. Otakar Chochola, Ing. arch. David Eyer.
Víc jak deset let jsem pracovala v časopise Moderní byt a přispívala do časopisů Svět kuchyní, Svět koupelen, Bydlení, Top class aj.
Připravovala jsem reportáže pro pořady Rady ptáka Loskutáka, Receptář prima nápadů.
Baví mě kynologie, jachting, cyklistika, přístrojové potápění a víkendově i lezení nebo free diving.

 

e-mail: lenka@homeincube.cz, tel.: +420 777 045 011

 

Bc. Karolína Sornas, zástupce šéfredaktora

Karolína je motorem mnoha dílčích projektů HomeInCube. Je bystrá, hýří nápady a je s ní velká legrace. Přestože přispívá do všech rubrik, její nejoblíbenější jsou videa. Tady totiž může ukázat nejen kreativní stránku, ale i to, že blondýně může slušet třeba i vrtačka.

Úspěšně jsem absolvovala UJAK se zaměřením na řízení lidských zdrojů. Mám ráda zvířata, zejména u koní trávím hodně času. Jízda na koni je pro mě osvobozující. Preferuji zdravý životní styl, mám ráda cyklistiku, běhání, a mám-li čas, pak všechny sporty, kde můžu vybít energii.

 

e-mail: karolina@homeincube.cz, tel.: +420 602 654 134

 

Ing. Alena Topinková

Ráda vymýšlí pro klienty cesty, které povedou k jejich úspěchu. Pracuje v tom nejširším záběru, ráda se potkává se zajímavými lidmi, kteří jsou pro ní zdrojem inspirace.

Po úspěšném absolvování Stavební fakulty ČVUT jsem hledala práci, která mě bude bavit a naplňovat, a kde mohu zároveň uplatnit své znalosti a schopnosti. Našla jsem ideální kombinaci obchodu a filosofie, která se věnuje především kvalitnímu bydlení –  Feng Shui. V obou oblastech mohu komunikovat, hledat a nacházet cesty, pomáhat. Jsem šťastná na horách, v létě při vysokohorské turistice a v zimě na lyžích. Miluji procházky po lese se svým psem, ráda si pár dnů zalenoším u moře s pěknou knížkou v ruce, nejvíce se odreaguji, když tvořím a maluji. 

 
e-mail: alena@homeincube.cz, tel.: +420 739 430 867

 

Mgr. Markéta Musilová Ph. D., vedoucí vydání

marketa_znovu_cb

Markétu máme všichni rádi. Kromě toho, že je hezká, tak je i moc chytrá. Jejím úkolem je číst naše příspěvky, stylisticky i gramaticky je upravit a dbát na to, aby vydání bylo vyvážené a neunikla nám nějaká ta drobnůstka. Obdivujeme, že si všechno pamatuje a v přívalu informací, kterými ji každodenně zásobujeme, se orientuje.

Vystudovala jsem Filozofickou fakultu Univerzity Karlovy a získala titul magistr na oborech anglistika-amerikanistika a bohemistika. Mám doktorský titul na oboru angloamerická literární studia, specializace současný britský román a postkoloniální studia. Pracuji mimo jiné také jako odborný asistent na katedře jazyků FD ČVUT, překladatelka a tlumočnice a literární publicistka.

Baví mě cyklistika, horolezectví i vysokohorská turistika, ráda cestuji.

 

 

Jana Christian, odbornice v oblasti koupelen a wellness

Jana Ch

Spolupracuje s významným italským designérem Francescem Catalanem. Čtyři roky sbírala zkušenosti v Itálii. Devatenáct let kontinuálně sleduje trendy na veletrzích Cersaie v Bologni, ISH ve Frankfurtu nad Mohanem nebo Cevisama ve španělské Valencii. Spolupracuje s prestižní italskou keramičkou Atlas Concorde, která spoluurčuje materiálové i barevné trendy pro evropské koupelny. Řadu let externě přispívala do několika časopisů o bytové kultuře.

Mám vášeň pro: boty Christian Louboutin, bílé víno, italské jídlo a motocykly. Ideálně strávený víkend je pro mne na dvou kolech, jen se spacákem a spaním pod širákem.

 
e-mail: jana@homeincube.cz

 

Hana Sittová, redaktorka

 

Vystudovala jsem Provozně ekonomickou fakultu na ČZU. Věnuji se překladu a psaní textů. Mimo jiné miluji cestování a poznávání nových míst a zemí. Pokud mi to volný čas dovolí, rada čtu a poslouchám hudbu.

 

 


 

Martina Mádlová, redaktorka

 

Na mateřské se mi podařilo vystudovat ekonomiku a řízení podniku na VŠTE ČB. K psaní jsem se dostala náhodou, a tak jsem se zamilovala do toho pulzujícího online světa, že v něm chci už zůstat. Když nejezdím prsty po klávesnici, věnuji se svým třem synům, našemu domečku, kde je pořád co zlepšovat i zahrádce. Miluji svou rodinu, cestování, skleničku dobrého vína a vzácný odpočinek. 
 

 


 

Jolana Škrobánková, redaktorka

 

Díky psaní se člověk neustále vzdělává. A tak jsem jednoho dne vyměnila profesi středoškolské učitelky za práci redaktorky a copywriterky. Svět bydlení a designu se vzápětí stal mým oblíbeným prostředím. 

 


 

Michaela Procházková, redaktorka

 

Copywritingu se věnuji již od svého studia na střední škole, kde jsem úspěšně absolvovala obor mediální komunikace a PR. Přestože jsem s vysokou školou změnila své studijní zaměření a nyní dokončuji magisterské studium v bezpečnostní oblasti, nad tvůrčím psaním jsem nezanevřela. Copywriterské zkušenosti jsem nasbírala od menších magazínových a zpravodajských portálů (Naše Praha, Babinet, Alaxmag), přes eventové agentury (4events, CEG) až po korporátní společnosti (Mall.cz). Pokud zrovna nesedím za počítačem, věnuji se zahrádce nebo si užívám horského vzduchu se svým psem. 

 


 

Tereza Koukolová, obrazová redaktorka

 

Po studiu oboru komunikace a multimédia na SPŠ ST Panské přešla k trochu odlišnému směru a momentálně dokončuje bakalářské studium na VŠE v oboru Matematické metody v ekonomii. Nicméně její vztah k multimédiím se neztratil a stále se snaží v tomto oboru zdokonalovat. Je kreativní a ráda vymýšlí koncepty videí a díky střední škole to umí i s kamerou/foťákem a ani grafika jí není cizí.

 

 

Nikola Zatloukalová, redaktorka

 

Copywriting je něčím, čím se živím již několik let. Začalo to jako brigáda při škole, nyní se psaní věnuji již několik let. Už kvůli oboru, který jsem vystudovala (oděvní a interiérový design), bylo jasné, že se časem od psaní na nejrůznější témata dostanu zejména k psaní o bydlení, v němž se cítím nejlíp. 

 

Ing. Patrik Mališ, on-line marketing

Patrik je spolumajitelem stránek. Na internetu podniká od roku 2000 a v HomeInCube.cz má na starosti zejména obchodní rozvoj a marketing. Kontaktovat ho můžete na patrik@homeincube.cz