Doplňky do bytu

VIDEO: Používáte k úklidu správné houbičky a hadříky?

Od   | 

Taky se nemůžete vyznat v regálech plných houbiček a hadříků a když přijde na lámání chleba a máte si je koupit, nevíte, který je ideální na mastnou teflonovou pánev, na sklo, nebo na špinavou zeď? Po zhlédnutí tohoto videa už budete mít jasno, protože my jsme to rozklíčovali za vás.

 

Tajemství je v mikrovlákně. Vyšší hustota vláken zajišťuje snazší odstraňování nečistot. Kuchyňské utěrky z mikrovlákna absorbují i ty nejmenší částice. Po použití nádobí jednoduše opláchněte.

 

Na prach, okna, umyvadlo i na podlahu. Není nic, s čím by si hadry, hadříky a utěrky Vileda neporadily. Odolné mikrovlákno skvěle absorbuje vodu a vyčistí i tu nejodolnější špínu, aniž by došlo k poškození povrchu. Díky této mycí síle odstraníte 99 % bakterií bez použití čisticích prostředků. Úklid povrchů tak bude bezpečný a šetrný. Vyberte si ideální velikost, materiál i oblíbenou barvu. Hadříky můžete bez problému vyprat, čímž prodloužíte jejich životnost a odlehčíte planetě i peněžence. A pro milovníky plně ekologického úklidu máme v nabídce také mikrohadříky z recyklovaných vláken.

 

Hadříky a houbičky můžete zakoupit ZDE

 

 

 

 


You must be logged in to post a comment Login