Doplňky do bytu

VIDEO: Maturita z uklízení. Co všechno umí třásňový mop 3v1?

Od   | 

Pokud preferujete třásňový mop, pak zpozorněte. Vileda představila novinku, která je vychytanější…s tímto mopem totiž více umyjete a díky různým materiálům neodolá i opravdu zašlá špína.

Třásňový rotační mop z mikrovlákna rychle a efektivně vyčistí každou podlahu. Na teleskopické tyči (max. délka tyče 125 cm) je připevněna mycí hlavice s jedinečný mycí návlekem, který kombinuje tři druhy třásní: bílé třásně: 100% Microfibre pro snadný úklid každodenní špíny se skvělou absorpční schopností, červené a šedé třásně: vyrobené ze speciálního abrazivního materiálu, který nepoškrábe podlahu, fialové třásně pomáhají lépe zachytávat vlasy a delší nečistoty + pomáhají odstraňovat lépe odolné nečistoty z povrchů. Oproti ostatním TURBO náhradám má nově tento mycí návlek dodatečnou mycí plochu na spodní části mopu (ne jen třásně kolem hlavice). Tato prémiová náhrada má až o 40% vyšší čisticí sílu a účinnost při sběru nečistot.

 

Kombinace třech druhů třásní umožňuje vyčistit i tu nejodolnější špínu jedním tahem.

 

Vileda Turbo mop 3v1 je vhodný na všechny typy tvrdých podlah. Odstraní více než 99% bakterií jen za pomoci vody. Tenká mikrovlákna fyzicky perfektně přilnou k povrchu podlahy, kde zachytí nečistoty a více než 99% bakterií a odstraní je pryč bez nutnosti použití chemikálií. (Odstraňuje bakterie E.coli, zlatého stafylokoka a bovinní koronavirus z dřevěných podlah a keramických dlaždic, testováno externí laboratoří). Součástí je i lehký kbelík s čelním otvorem umožňující pohodlnější vyprázdnění kbelíku. Díky pedálu není potřeba námahy při ždímání, trojúhelníkový tvar vám zajistí snadný úklid v rozích

 

VILEDA TURBO 3v1 KOUPÍTE ZDE

 

 

 


You must be logged in to post a comment Login