Rady a tipy

Váš průvodce sázením na univerzitní fotbal pomocí online sázkových kanceláří

Od   | 

Sázení na univerzitní fotbal nezaostává za sázkami na klasické sportovní týmy, pokud jde o popularitu u sázkových kanceláří v Česku, a mnoho nových sázkařů se chce naučit sázet na univerzitní fotbal. Vysokoškolské fotbalové týmy hrají atraktivní a rychlý fotbal, který vás rozhodně bude bavit. Pojďme se společně podívat na naše tipy a doporučení pro vaše sázky.

Jak číst kurzy fotbalu na vysoké škole

Tři nejzákladnější způsoby, jak sázet na vysokoškolský fotbal, jsou:

  • bodové rozpětí
  • moneyline
  • over/under, označované také jako total.

Bodové rozpětí je sázka na to, o kolik bodů jeden tým vyhraje nebo prohraje zápas. Například sázka na moneyline u iFortuna je jednoduše tipování, kdo vyhraje zápas. A sázka na celkový počet bodů znamená předpověď, kolik bodů bude ve hře dohromady dosaženo.

Sledujte výkony hráčů, ale i další faktory

Propoziční sázky jsou jedny z nejzábavnějších sázek v univerzitním fotbale. Jednoduše vám umožní zaměřit se na něco jiného než na konečné skóre zápasu. Místo toho sázíte na výkony jednotlivých hráčů, například zda hráč X bude skórovat, který poločas bude úspěšnější, kdo dostane červené karty nebo kolik jich celkově padne.

Obecně řečeno, v sázkách jsou uvedeny součty Nad/pod, jako jsou přihrávky nebo příjmu, návrhy Ano/Ne nebo konkrétní události, jako je například první hráč, který vstřelí gól, nebo výsledek první útočné hry zápasu.

Vysoká rivalita zvyšuje zábavu

Ve sportu není nic lepšího než soupeření v univerzitním fotbale a tyto intenzivní zápasy mohou vytvořit příležitosti pro chytré sázkaře. Je velmi důležité sledovat, které týmy jsou velkými rivaly, kdo koho porazil v loňském roce a podobně. Může vám to velmi napovědět o výsledcích a pomoci vám ve vašich sázkách.

Sázkové trendy

Sázkové trendy v univerzitním fotbale jsou situační vzorce, které opakují stejný výsledek sázek, často proti spreadu nebo Over/Under. Například jeden tým může mít v posledních 12 zápasech jako outsider skóre 10-2 proti spreadu.

Platnost sázkových trendů je často zpochybňována, zejména pokud jde o trendy založené na krátkodobých výsledcích nebo na omezeném vzorku. Dlouhodobé sázkové trendy však mohou naznačit možné vzorce, které stojí za to sledovat, zejména v případě univerzitního fotbalu, kde může docházet k velké obměně kádru, ale trenérská filozofie zůstává nedotčena. Například trenér má za sebou historii, kdy svůj tým připravoval na hru jako outsider.


You must be logged in to post a comment Login