Inspirace

Rotační třásňový mop Vileda TURBO 3v1: Vylepšená hlavice zajišťuje skutečně dokonalé umytí podlahy

Od   | 

Třásňové mopy patří mezi oblíbené pomocníky při mytí podlah. Nyní je na trhu nový model s vylepšenou mycí hlavicí, která zajistí pohodlnější a dokonalejší úklid.

 

Novinka firmy Vileda, třásňový rotační mop Turbo 3v1, má na hlavici celkem tři materiály zajišťující kvalitní umytí podlahy. Mycí návlek kombinuje hned tři druhy třásní – bílé  jsou ze 100% Microfibre a mají skvělou absorpční schopnost, určeny jsou pro snadný úklid každodenní špíny. Kombinovány jsou s červenými a šedými třásněmi vyrobenými ze speciálního abrazivního materiálu, který nepoškrábe podlahu, a přitom zajistí úklid pevnějších částí. Posledním jsou fialové třásně, které pomáhají lépe zachytávat vlasy a delší nečistoty. Kombinace těchto třech druhů třásní umožňuje vyčistit i tu nejodolnější špínu jedním tahem. Novinkou u této mycí hlavice je dodatečná mycí plocha na spodní části mopu (mezi třásněmi), která vytírá a zároveň díky složení použitého materiálu pohodlně odstraňuje zašlé nečistoty. Tato prémiová náhrada má až o 40% vyšší čisticí sílu a účinnost při sběru nečistot. Trojúhelníkový tvar zajistí snadný úklid i v rozích místnosti.

 

Vileda Turbo mop 3v1 odstraní více než 99% bakterií jen za pomoci vody. Tenká mikrovlákna fyzicky perfektně přilnou k povrchu podlahy, kde zachytí nečistoty a více než 99% bakterií a odstraní je pryč bez nutnosti použití chemikálií. (Odstraňuje bakterie E.coli, zlatého stafylokoka a bovinní koronavirus z dřevěných podlah a keramických dlaždic, testováno externí laboratoří).

 

Odstřeďujeme pomocí pedálu

Součástí balení je i kbelík s nádobou na odstřeďování, která se pohání šlapacím pedálem. Není tedy potřeba vyvinout velkou námahu na ždímání. Samotný kbelík (47,5 × 26,5 × 27,5 cm) má otvor pro snadnější vylití vody a madlo s úchytkou na tyč mopu. Ta je teleskopická, takže se s ní bude dobře manipulovat menším i vyšším osobám. I ony ocení váhu tohoto užitečného pomocníka (prázdný kbelík váží jen 1,4 kg), a tak s  ním rády budou uklízet.

Součástí balení je kbelík s odstředivkou a mop s teleskopickou tyčí. Zdroj: Vileda

 

Mrkněte na video, kde mop uvidíte v akci (i s námi 🙂

 

 

 

 

 

 


You must be logged in to post a comment Login