Doplňky do bytu

Praktické a krásné dekorace do bytu

Od   | 

Každý chce ve svém domově vytvořit jedinečnou atmosféru. Nic to neudělá lépe než vhodně zvolené dekorace, které poukazují na charakter, vkus a vlastní styl. Bohužel, někdy nemůžete použít vše, co chceme – buď máme příliš málo místa, nebo není možné najít něco vhodného, anebo jednoduše – chceme se vyhnout obrovskému množství ozdob, které vyžadují úklid, a v podstatě „jen vypadají“. Jak tedy vyzdobit interiér a zároveň zachovat jeho praktičnost? Existuje několik nápadů, jak to udělat.

Zajímavý koberec do kuchyně

Koberec v kuchyni? Každý jistě uzná, že je to naprosto nepraktické řešení. Každý, kdo nebyl v pokušení zakoupit si stylový PVC koberec, ideální pro právě takové místnosti, jako je kuchyň nebo koupelna, a dokonce i pro balkon! Koberec do kuchyně vyrobený z odolného vůči nečistotám, snadno udržitelného v čistotě, a zároveň příjemného pro nohy plastu je ideálním řešením pro všechny „problémové“ místnosti. Bude skvělou dekorací, protože si můžete vybírat mezi mnoha vzory a barvami. Zároveň bude velmi pohodlný a praktický v použití. Koberec do kuchyně je rozhodně lepší řešení než další dekorace, která zabírá místo na kuchyňské desce nebo polici!

Stolní podložky

V domácí kanceláři či v dětském pokoji musí být vše po ruce, abyste mohli klidně pracovat a soustředit se na své povinnosti. Každý však má rád, když je prostor kolem něj také útulný a příjemný. Proto budou skvělým řešením dekorativní podložky na stůl, které díky krásným vzorům budou skvělou dekorací a zároveň ochrání stůl před možnými nehodami. Stopy hrnku na kávu nebo skvrny od barvy nikdy nevypadají dobře, někdy je také obtížné je umýt – podložky na stůl ochrání desku stolu před poškozením a nečistotami a… jednoduše zpříjemní vaši práci!

Podložky pod židli

Stejně praktickým a zároveň velmi dekorativním řešením budou stylové podložky pod židle. Budou také působit jako ochrana, tentokrát podlahy proti poškrábání, ale zároveň budou hezkou dekorací. Je to perfektní řešení pro malé místnosti, kde již není prostor pro koberec, ale ve skutečnosti se osvědčí všude, zejména v domácí kanceláři a v dětském pokoji. Podložky pod židle poskytují také zvukovou izolaci a zpříjemní sezení u psacího stolu, protože vaše nohy nepřijdou do styku se studenou podlahou.

Jednoduché, praktické a jak zajímavé! Praktické koberce a podložky jsou vynikajícími dekoracemi, které budou fungovat v každé domácnosti.


You must be logged in to post a comment Login