Architektura a design

Panna a Baba – silueta ráje, tentokrát v pražských Strašnicích. Slovem nás, kteří jsme projekt vytvořili…

Od   | 

V klidné části pražských Strašnic, mezi ulicemi Žernovská a Strašínská, na rozhraní drobné zástavby a parku, stavíme nový bytový dům. Dali jsme mu jméno Panna a Baba, protože nám připomněl naši oblíbenou siluetu z Českého ráje. Poctivě jsme se snažili o  moderní architekturu a její  zasazení do prostředí tradiční vilové čtvrti. Výsledek posuďte vy…

Hlavní vstup se nachází za nízkým plůtkem, který odděluje obytný dům od okolí.

Náš dům nabízí 11 bytů ve vysokém architektonickém i funkčním standardu s pečlivě řešenými společnými prostorami. Každý byt má k dispozici balkón, lodžii, terasu nebo vlastní zahradu se zpevněnou a zelenou částí. Cena bytu samozřejmě zahrnuje i pohodlnou sklepní kóji a komfortní parkovací stání v podzemní garáži. Obojí najdete ve vstupním a  podzemním podlaží.

Stavba zahájena 06/2018

Bližší info: www.pannababa.cz

Panna a Baba mají vlastní zahradu. Parkovací místa jsou skryta pod zemí.

Chápeme, že požadavky každého klienta na bydlení jsou  individuální. Chceme vám vyjít vstříc. V systému klientských změn umožňujeme, abyste si doladili byt do posledních detailů. Stačí  přijít včas.

Každý byt má vlastní balkon, terasu nebo výstup do zahrady.

Pokud se stanete naším klientem nejpozději před dokončením hrubé stavby, jsme připraveni stavební úpravy rozsahem odpovídajícím navrženým standardům bytů provést s minimálním navýšením ceny (*vždy na základě rozsahu vašich požadavků a následné individuální dohody).

Architektura bytového domu navazuje na okolní stavby. Nevyčnívá a přirozeně splývá.

Kde nás najdete:

Lokalita na google maps: ZDE

Co v domech najdete:

V objektu „Panna“  na každém podlaží vždy jednu bytovou jednotku. Toto výjimečné řešení nabízí nejen naprosté soukromí, ale také výhledy do všech světových stran a soukromý  přístup do bytů výtahem přímo z garáže. V objektu „Baba“ najdete 7 bytových jednotek, na každém patře dvě. Výtah je samozřejmostí. V posledních podlažích obou objektů jsou navrženy velkoprostorové dvoupodlažní byty. Tím získáte nejen celá dvě patra budovy, dostatek prostoru pro současné i budoucí potřeby, ale i překrásné výhledy na všechny světové strany.

Ke standardnímu vybavení patří mimo jiné i venkovní zastínění.

Koupelny jsou vybaveny zařizovacími předměty od italského prestižního výrobce Antonio Lupi

Standardní zařízení celého bytu odpovídá současným trendům

Stavba zahájena 06/2018

Bližší info: www.pannababa.cz


You must be logged in to post a comment Login