Architektura a design

Winkhaus slaví 30 let! Modernizujte okna a dveře s ověřeným dodavatelem!

Od   | 

V současné době se stále více dbá nejen na zabezpečení objektů, ale i jejich automatizaci. Tento trend pak nepřevládá pouze u obytných objektů, ale i u těch komerčních a průmyslových. Zabezpečte svůj majetek, ale i zdraví výrobky od ověřených dodavatelů, mezi něž rozhodně patří i Winkhaus.

Moderní a kvalitní kování pro okna i dveře je nyní dostupnější

Mít vyladěný interiér do posledního detailu je snem mnoha lidí. Neméně si pak přejí, aby krásné věci byly zároveň plně funkční a odpovídaly současným bezpečnostním normám. Takové je i dveřní a okenní kování od značky Winkhaus, která letos oslaví 30 let od svého vzniku. V průběhu let se působení této společnosti stále rozšiřovalo i do ostatních zemí, a díky tomu jsou jejich kvalitní produkty mnohem dostupnější.

Velmi oblíbená jsou jejich dveřní i okenní kování i z toho důvodu, že nabízejí kompatibilitu s automatizací vašeho domu nebo bytu. I v tomto odvětví se totiž automatizace těší stále rostoucí popularitě. Nemusíte se tak již bát, o bezpečnost vašeho domova, protože okna se uzavřou, v nastavenou dobu, v případě deště nebo pokud jim zadáte příkaz v aplikaci. O bezpečnost před vloupáním se pak stará právě kování.

Vyhoví i atypickým požadavkům

Kování od značky Winkhaus je samozřejmě vyráběno tak, aby plně odpovídalo standardizovaným rozměrům kování u oken a dveří, a to jak plastových, tak i kovových. Nemusíte tak mít obavu, že si nevyberete. Samozřejmostí jsou pak i řešení pro střešní okna a světlíky, jež se uplatňují především v podkrovních prostorech. Kromě okenních či dveřních klik naleznete v jejich komplexní nabídce i různé doplňky kování, které vám se stylovým zabezpečením vaší domácnosti pomohou. Vybírat si navíc můžete z řady různých materiálů, ale i barevných provedení, díky nimž dosáhnete velmi zajímavého detailu v každém interiéru.

Každý má jiné finanční možnosti a ve Winkhaus si to uvědomují

Požadavky každého zákazníka se liší, ale mezi ty základní samozřejmě patří i cena. V případě větších objektů, kde chce zákazník použít stejný typ kování a kliky, je pak cena za jeden kus velmi důležitá. Právě proto najdete v jejich nabídce kliky a dveřní kování v různých cenových relací a dostanete tak řešení téměř na míru.

You must be logged in to post a comment Login