Koupelny

VIDEO: Sprchové baterie, které přežijí i nápor veřejnosti

Od   | 

Pokud se právě teď chystáte zařídit veřejné sprchy ať už v zázemí atletického sportoviště, u bazénu nebo u sauny, tak zbystřete! S námi se totiž dozvíte, jak je zařídit, aby dlouho a dobře sloužily dlouhá léta.

Sprchové panely Schell linus jsou elegantní

Efektivita a design

Sprchové armatury Schell jsou nejen hospodárné, ale díky své koncepci také odolné při každodenním používání a připravené bezporuchově sloužit po dlouhé roky. Rozhodně zaujmou také svým funkčním designem. Každý investor a projektant však v první řadě dbá na efektivní vynaložení investic do budovy. U efektivně používaných armatur Schell Linus si snadno spočítá, za jakou dobu se mu tato investice vrátí na úspoře vody a energie nebo na kolik peněz jej ročně přijde několik kapajících sprch například v šatnách sportoviště. Tyto armatury se tak neuplatňují pouze při stavbě budov nových, ale čím dál silněji promlouvají do rekonstrukcí veřejných a komerčních budov starších.

Moderní technologie ve sprchách

Modelová řada Linus je nabízena v podomítkovém provedení s nástěnným ovládáním. Na českém trhu se nejvíce prosazují typy se samouzavírací funkcí, a to jak směšovací, tak s termostatem a na předmíchanou vodu. Na okraji zájmu ovšem nezůstávají ani armatury s  elektronickým spouštěním s elektromagnetickým ventilem. V nabídce Schell samozřejmě najdete také nejmodernější armatury s integrovaným proplachem usazené vody nebo s termickou dezinfekcí. K již zmíněné úspoře dodejme i jasná čísla: maximální průtok je dimenzován pod 10 litrů za minutu, délku průtoku vody lze nastavit v intervalu zhruba od pěti do čtyřiceti vteřin (závisí na okamžitém tlaku a teplotě vody). Armatury Schell Linus se skládají vždy z podomítkového boxu (Masterbox) a ovládací desky, která má buď nerezový nebo pochromovaný povrch a může tak odolávat vnějším vlivům, nerezaví a zachovává si dlouholetou životnost. Sortiment je doplněn o robustní pevné sprchové hlavice či pomůcky pro případnou montáž do lehkých příček.

„Pro mnoho bazénů, akvaparků či sportovišť představují armatury Linus velmi vhodné řešení moderního, odolného a úsporného provozu sprch jak pro návštěvníky, tak pro sportovce“, vysvětluje Aleš Řezáč, obchodní zástupce firmy Schell pro Českou republiku. „Projektanti, instalatéři i montážní firmy si mohou na našich webových stránkách prohlédnout všechny detaily kompletního sortimentu sprchových armatur LINUS včetně montážních návodů.“

 

VÍCE INFORMACÍ NAJDETE TAKÉ NA SCHELL.EU

 

 

 


You must be logged in to post a comment Login