Rady a tipy

VIDEO: S rekuperací budete mít doma stále čerstvý vzduch: Co byste o ní měli vědět, než si ji pořídíte?

Od   | 

Jak doma zajistit čerstvý vzduch, když stále více utěsňujeme domy a byty a přirozené větrání je nedostatečné? Řešením je rekuperace.

Systémy komfortního větrání Zehnder představují řešení pro optimální výměnu vzduchu, která je řízena automaticky dle individuálních  požadavků. Vzájemně dokonale sladěné součásti systému přivádí nepřetržitě do interiéru čerstvý, čistý vzduch a odvádí vydýchaný, spotřebovaný vzduch. Díky vysoce účinné rekuperaci tepla (až 95 %) lze dosáhnout významné úspory nákladů na vytápění a s volitelným entalpickým výměníkem tepla je možná také rekuperace vlhkosti (až 65 %).  

 

Princip funkce systému

Správné větrání je základem pro zdravé a komfortní vnitřní klima. Toho lze dosáhnout za pomoci optimálně navrženého a kvalitně provedeného systému řízeného větrání s rekuperací. Zehnder nabízí rozsáhlé portfolio produktů s jejichž pomocí lze takový systém jednoduše sestavit – od větrací jednotky, přes rozvody vzduchu, až po volitelné příslušenství a čerpat mnoho výhod, které nám systémy větrání nabízejí. Prohlédněte si video a zjistěte více o principu fungování systému nebo si přečtěte více o tom, jaké výhody vám může systém komfortního větrání přinést.

 

Více informací najdete ZDE

 

 


You must be logged in to post a comment Login