Inspirace

VIDEO: Koupelny Ptáček. Úctyhodných 1 600 m2 plných skvělých nápadů a inspirace pro vaši koupelnu

Od   | 

Inspiraci i nepostradatelné rady najdete v novém koupelnovém studiu, které má úctyhodnou rozlohu 1 600 m2. Co všechno je tu k vidění a jaké služby firma Koupelny Ptáček nabízí? Nejen to se dozvíte v našem svižném videu.

Koupelny Ptáček mají už 80 studií v Čechách a na Slovensku a já jsem navštívila nejnovější z nich – v Praze na Poděbradské – které má úctyhodných 1 600 m2 a já vás seznámím,  s tím, co všechno je tu k vidění

Začnu tím nejdůležitějším – tým architektů a designérů připravil kolekce koupelen, které jsou harmonicky sladěny, a to od velkých prvků, jako je vana, sprchový kout, toaleta, přes obklad a dlažbu – až po detaily, jakými je ovládání splachování toalety a koupelnové doplňky.

Důležité je, že všechny prvky jsou vybírány nejen s ohledem na to, jak k sobě esteticky ladí, ale i s ohledem na cenu. Vybírat můžete celkem z více než 60 kolekcí rozdělených do 5 kategoriích, takže každý může mít koupelnu podle svého vkusu a finančních možností. Troufám si říci, že si vybere každý.

Provence koupelna je plná romantiky a nevšedního vybavení. Zdroj: Koupelny Ptáček

A jak to všechno funguje? 

Přijdete a samozřejmě se rozhlédnete a ujistíte se, která kolekce a jaký styl se vám líbí. Pokud si nejste jistí s výběrem, tak je tu samozřejmě specialiata, který s ním pomůže a pokud máte představu, pak pokračujete…. Na základě požadavků vám grafik vytvoří 3D vizualizaci…. A když je vše odsouhlaseno, pak se zboží objedná a tady musím zdůraznit:

Za prvé – Většina zboží je skladem, takže nemusíte čekat, samozřejmostí je doprava zdarma, a to na jakoukoliv stavbu po celé České republice za druhé – s objednávkou dostanete kompletní dokumentaci pro realizační firmu, kladečské plány, vizualizace a technickou zprávu. A do třetice určitě oceníte možnost rozšířené záruky v případě realizace odbornou firmou.

Zdroj: Koupelny Ptáček

Možná vás teď napadlo – Co když ale nechci celou koupelnu, ale jen obklad, dlažbu, vyměnit toaletu nebo jen umyvadlo? I to je samozřejmě možné a já velkou výhodu spatřuji v tom, že tu všechno zboží vidíte na vlastní oči, vyzkoušíte funkce, uvidíte barvy, tvary – zkrátka nevybíráte z obrázků z katalogu, ale na věci si můžete sáhnout, obklady přiložit vedle sebe porovnat s dekory koupelnového nábytku – možnosti jsou skutečně obrovské. Na závěr ještě pár praktických drobností – u každého studia pohodlně zaparkujete a děti klidně vezměte sebou, je tu i dětský koutek. 

 

Více informací najdete také ZDE

 

 


You must be logged in to post a comment Login