Inspirace

VIDEO: Dopřejte si sálavé teplo s infrapanely Vitoplanar

Od   | 

Skončila, nebo naopak ještě nezačala topná sezóna anebo jednoduše vaše stávající topení nevytopí pokoje tak, jak byste si představovali? Použijte infrapanely, které jsou vysoce účinné a samozřejmě i bezpečné. Více o nich v našem svižném videu.

Infrapanel Vitoplanar může být zpředu doplněn zrcadlem

Moderní systémy povrchového vytápění, které jsou provozovány elektricky, se často používají ve formě nástěnného vytápění. Odtud přenášejí tepelnou energii do místnosti ve formě infračerveného záření. Mnoho lidí velmi dobře zná infračervené záření z lékařských procedur. Před masáží tělo pohodlně zahřeje. A v domácnosti se infračervené lampy často používají k úlevě od nachlazení. Toto sálavé teplo však lze použít také k vytápění pomocí nástěnných panelů, jejichž infračervené záření působí na objekty a lidi v domě. Tato energie se pak rovnoměrně vrací zpět do obytného prostoru.

Elektrické nástěnné panely Vitoplanar od firmy Viessmann nabízejí širokou škálu použití: Například v koupelně během přechodného období, kdy se ještě nevyplatí zapínat topení. Nebo v zimní zahradě, v garáži nebo v suterénu, který se často používá jako hobby dílna. Existuje mnoho důvodů, proč je elektrické panelové infra vytápění v takových případech optimálním řešením pro dočasnou výrobu tepla.

 

 

 


You must be logged in to post a comment Login