Architektura a design

Světla na zakázku aneb nenechte se svírat komercí a nechte tvořit vlastního ducha

Od   | 

Na trhu je nespočet svítidel, stačí si jen vybrat. Ale co když se vám žádné nelíbí anebo nezapadá do daného prostoru? Řešení existuje a co víc, výsledek bude originální. Stačí si vybrat některou z těchto možností.

 

Osobní světelné instalace – navržené speciálně pro konkrétní prostředí, mohou zahrnovat unikátní tvary, materiály a barevné kombinace. Nejčastěji se zároveň jedná o unikátní doplněk interiéru, proto nabízíme výrobu svítidel od českých sklářů (např. LASVIT, Bomma, Brokis). 

Svítidla od předních českých návrhářů jsou v interiéru nepřehlédnutelnou dekorací. Zdroj: Aulix

Designová svítidla – např. látková, kdy si zákazník volí látku ze vzorníku, nebo využijeme jeho vlastní dodanou látku. Taková svítidla pak ladí s ostatními dekorativními prvky interiéru (závěsy, polštáře).

Látku na stínítku můžete sladit s okolními textiliemi. Zdroj: Aulix lighting

Komerční osvětlení – např. pro osvětlení prodejen, skladu, restaurace, kanceláře. Tvar, intenzita a další funkce jsou individuálně řešeny podle prostor zákazníka. Lze také zvolit povrchovou barvu svítidla dle vzorníku RAL. Světelné systémy navržené pro toto speciální použití pak splňují požadavky pro nasvícení daných prostor.

Interiér mohou zdobit i svítidla navržená na míru prostoru. Rozhodně se stanou nepřehlédnutelným doplňkem. Zdroj: Aulix lighting

Integrované světelné prvky – např. LED pásky do různých kusů nábytku (kuchyňská linka, obývací stěny, regály, niky, osvícení architektonických prvků a uměleckých děl ve vitrínách. Na míru připravíme nejen LED pásek s požadovanými funkcemi, ale i profil a difusor. Proces výroby světel na zakázku obvykle zahrnuje spolupráci s interiérovým designérem, architektem a v neposlední řadě odborníkem na osvětlení, který má za úkol závěrečnou kontrolu, aby byly splněny požadavky na funkčnost a dostatečné osvětlení.

Trendem jsou LED pásky v nábytku. Použití je takřka neomezené a výsledek dokonalý. Zdroj: Aulix Lighting

Zdroj info: Aulix lighting

 

Další informace najdete na AULIX.cz

 

 

 


You must be logged in to post a comment Login