Kuchyně

Potřebujete novou ledničku? Whirlpool nabízí velkou škálu modelů a speciální technologie

Od   | 

Využíváte volnějších dní k tomu, abyste si konečně vybrali a nechali přivézt novou ledničku? Jak jí vybrat dle parametrů, jsme vám názorně popsali v tomto článku. Nakonec však zřejmě stanete před otázkou, kdy budete mít před sebou modely, které vaše parametry splňují, ale budou od různých značek. Kterou tedy vybrat?

Volbou, u které neuděláte chybu, je značka Whirlpool, která patří mezi jedničky na trhu v oblasti bílé techniky a dalších domácích spotřebičů. Zákazníci si pochvalují malou poruchovost a to, že značka přichází se stále novými technologiemi. Lednice Whirlpool jsou například vybavené unikátní technologií 6. smysl FreshControl, která automaticky reguluje vnitřní teplotu a vlhkost uvnitř lednice, tudíž udrží potraviny několikanásobně déle čerstvé. Mají také filtr s antibakteriálním účinkem, který zabraňuje tvorbě nečistot, zápachu a plísní. Celkově tak zajišťuje čisté a hygienické prostředí uvnitř lednice.

Široký sortiment

Whirpool má navíc ve svém sortimentu všechny typy lednic. S mrazákem, bez mrazáku, americké lednice, o kterých jsme více referovali například v tomto článku, a to čtyřdveřové modely nebo modely se šuplíkem. Samozřejmostí jsou vestavné modely, či malé lednice vhodné například na chaty či do kanceláří. Whirlpool nabízí i lednice na nápoje a potraviny vhodné pro provozovny, protože zákazníci i obsluha může přes skleněné dveře vidět sortiment bez nutnosti otvírání, a tím zvýšit dobu, po kterou vydrží sortiment čerstvý.

Mnoho speciálních funkcí

A jaké speciální funkce u ledniček Whirlpool můžete najít? Například nulovou zónu s nižší teplotou pro skladování ovoce a zeleniny, funkci super mrazení a chlazení, která rychle a krátce sníží teplotu v lednici či mrazáku při vložení potravin. Fuknce LessFrost funkce redukuje námrazu na vnitřních stěnách mrazničky. Samozřejmostí je u mnohých modelů LED osvětlení, které nejenže dobře vypadá, ale také přispívá ke snížení spotřeby elektrické energie.Ventilace zabezpečuje optimální šíření tepoty a ideální úroveň vlhkosti v rámci celé lednice. PerfectFresh zajišťuje ideální podmínky pro čerstvé potraviny – zejména maso, ryby a mléčné výrobky.

Možnost změny otevírání dveří

Můžete si také zvolit, zda chcete, aby měla lednička Whirlpool možnost změny otevírání dveří. V případě rekonstrukce, stěhování či přesunutí nábytku se vám tato možnost může hodit. Design ledniček je nadčasový, seženete je v bílé, nerez i černé barvě. Náhradní díly ledniček této značky jsou snadno dostupné přes autorizovaný servis – prasklá polička pro příště není žádným větším problémem.


You must be logged in to post a comment Login