Koupelny

Koupelnová série Geberit Smyle vykouzlí spokojený úsměv na tváři

Od   | 

Nová koupelnová série Geberit Smyle se nese v duchu citlivě vedených linií a moderních designových prvků. Přináší do rodinných koupelen i koupelen pro hosty harmonii a lehkost. Praktická umyvadla a kvalitní nábytek jsou navrženy tak, aby se mohly jednoduše kombinovat. Zákazník má v plánování své koupelny doslova volné ruce a může popustit uzdu fantazii až tam, kam ho pustí velikost samotné koupelny.

Geberit se při navrhovaní zařízení do koupelen soustředí na propojení funkčnosti a designu. Výsledkem tohoto přístupu je i koncept nové série Geberit Smyle, kde hraje prim harmonie, pocit lehkosti a variabilita.

Vybírat můžete s uzavřeným nebo otevřených polic. Zdroj: Geberit

Keramika koupelnové série Geberit Smyle má příjemně odlehčený vzhled. Harmonické tvary a tenké vnější okraje umyvadel kontrastují s jejich funkčním vnitřním prostorem a velkorysými plochami odkládacího prostoru v zadní části. Umyvadla Smyle mají organické zaoblené rohy a lze je doplnit polosloupem, umyvadla Smyle Square mají hranaté vnější tvary a lze je kromě polosloupu kombinovat také s umyvadlovou skříňkou. Flexibilitě ve výběru se meze nakladou. Vybrat si můžete z mnoha velikostí a modelů – od malých umyvadel do koupelen pro hosty až po dvojitá umyvadla pro rodinné koupelny. Velice praktický je také model umyvadla o šířce 120 cm, které vytváří umývací prostor pro dva lidi.

Systém zásuvek se vyznačuje štíhlým designem, ale zároveň nabízí optimální uspořádání vnitřních úložných prostor. Zásuvky je možné flexibilně doplnit přihrádkami v tvaru T nebo H v lávové barvě.

Nábytek dokonale splývá s keramikou. Ladně zaoblená madla kopírují linie umyvadla a drží tak jednotný design, který je podpořen také barvou madel. Ta je totožná s barvou nábytku – jenom v případě dřevěného dekoru ořech hickory je madlo v barvě láva, což je rafinovaný designový detail.

„Variabilní koncept nové série Geberit Smyle vytváří prostor pro maximální funkčnost při zachovaní estetiky a ergonomie prostoru. Výsledkem je velmi čistý design.“ říká David Pánek z firmy Geberit. „Dále jsme u série Smyle kladli důraz na kreativní svobodu budoucího majitele koupelny. Dosáhli jsme jí díky různým možnostem kombinací, variabilnímu úložnému prostoru a široké nabídce funkčního příslušenství.“ dodává Pánek.

Velké, nebo malé, dvojité i klasické až do šířky 120 cm, s otvorem pro baterii, nebo bez něj. Výběr mezi organickým kulatým a moderním hranatým designem. Vyberte si umyvadlo, které přesně odpovídá Vašim potřebám a rozměrům Vaší koupelny.

Individuální řešení nábytku nahrává kreativitě

Nosnou myšlenkou série Smyle je modularita a s ní spjatá kombinovatelnost. Designéři mohou zařízení kombinovat a přizpůsobovat dle přání zákazníka. Největší variabilitu nabízejí boční skříňky, které lze mezi sebou kombinovat různými způsoby, i do výšky. Skříňky současně poskytují možnost otevřeného i uzavřeného úložného prostoru, což podporuje velkou škálu kreativních řešení. Vznikají tak vysoce individuální návrhy koupelen dle přání zákazníků. Doplněním umyvadlové skříňky o boční rozšíříte úložný prostor na drobnosti, které potřebujete mít po ruce. Elegantní skleněná vrchní deska jí dodává výjimečnost a zároveň chrání povrch před poškrábáním. Sklo je stejné barvy jako nábytek. V případě dřevěného dekoru ořech hickory je stejně jako u madla v barvě láva. Středně vysoká skříňka má přichystaná další překvapení v podobě skleněných polic a praktického zrcadla na vnitřní straně dvířek.

Velkou kreativní svobodu přinášejí i středně vysoké a boční skříňky, které nabízejí možnost spojení na vysokou skřínku, a to s uzavřeným nebo otevřeným spodním úložným prostorem.

Moderní a snadno omyvatelná toaleta

Závěsné toalety a bidety série Smyle jsou ztělesněním moderního koupelnového designu. Hranatý tvar WC Smyle Square perfektně ladí s hranatým tvarem umyvadel Smyle Square. Čištění je velice snadné – zevnitř díky Rimfree technologii bez splachovacího okraje a zvenčí díky uzavřenému, hladkému tvaru keramiky. Do malých koupelen a toalet pro hosty je určeno zkrácené WC, které méně zasahuje do prostoru. Geberit nabízí WC sedátka v tenkém provedení, a to buď v sendvičovém tvaru, nebo s lehce přesahujícím krytem. Aby byla zajištěna perfektní hygiena, lze sedátka snadno vyjmout a vyčistit pomocí rychloupínacích závěsů QuickRelease a po vyčištění opět stejně jednoduše nasadit zpět.

Smyle jde prakticky kombinovat s nástěnnou magnetickou tabulí s flexibilně přemístitelnými boxy

 

Další informace a obrázky najdete na www.geberit.cz/smyle

 

 

 


You must be logged in to post a comment Login