Inspirace

VIDEO: Když je svítidlo zároveň i uměleckým dílem

Od   | 

 Nemáte rádi dekorace, protože jsou spíš lapačem prachu? Pořiďte si svítidlo, které nejen plní svou funkci, ale navíc bude sloužit i jako dekorativní prvek.

Estetickou hodnotu nabízí hlavně dekorativní svítidla z dílny českých sklářů. Tato ručně foukaná svítidla jsou zároveň uměleckým dílem – co kus to originál – a místnosti tak dodají duši, příjemnou a útulnou atmosféru.

Různé tvary a různá délka závěsů jsou klíčem pro impozantní vzhled těchto skleněných svítidel. Zdroj: Aulix ligting

Čeští výrobci dekorativního osvětlení i přes velkou konkurenci pravidelně získávají ocenění na světových trzích. A není se čemu divit. Svítidla z výroby firem Brokis, Bomma, Lasvit nebo Yourdesign jsou opravdu mistrovskými kousky. Mistři skláři se svými zlatými ručičkami si opravdu zaslouží uznání světového formátu. Řemeslná výroba je dnes velmi ceněná. Kombinace ručně foukaného skla s jinými materiály, jako je dřevo a kov, v odvážných kompozicích, které posouvají hranice současného designu.

Podívejte se s námi, jak lampy od českých sklářů půvabně působí v interiéru

Mnohaletá tradice českého sklářství nabízí dnes i možnost experimentovat a vyvíjet inovativní materiály, technologie a nabízet řešení osvětlení na míru. Vedle klasického osvětlení hromadné výroby jsou tato svítidla nepřehlédnutelná. Díky designérům, návrhářům a v neposlední řadě technickým týmům a samotným sklářským řemeslníkům, tak můžete na trhu s osvětlením pořídit nádherná svítidla vynikající kvality.

 

Fotogalerie:

 

NEJEN TATO SVÍTIDLA OD ČESKÝCH SKLÁŘŮ MŮŽETE KOUPIT ZDE

 

 

 


You must be logged in to post a comment Login