Inspirace

K vytírání už nepotřebujete kbelík! Představujeme nový mop 1.2 Spray Max BOX. S námi na něj získáte slevu!!!

Od   | 

Vylili jste něco na zem, nebo vám tam něco upadlo a potřebujete to rychle setřít? Skvělým pomocníkem v těchto chvílích je nový mop od Viledy 1.2 Spray Max mop BOX. Ten díky ploché oboustranné mycí hlavici a rozprašovači s velkou nádržkou ušetří drahocenný čas. Elegantní vzhled pak umožní mít ho pohodlně po ruce v každé domácnosti.

 

MOP 1.2 Spray Max BOX KOUPÍTE ZDE

 

Snadný a jednoduchý úklid

Výhodou tohoto mopu je především to, že nepotřebujete nádobu plnou vody. Součástí mopu je totiž nádržka, která je oproti předchozí verzi mopu větší – má objem 750 ml.  Pak už ji stačí jen naplnit vodou a pomocí rozstřikovače ji aplikovat na špinavé místo. Mycí hlavicí s návlekem pak prostor vyčistíte. 

 

OBOUSTRANNÁ MYCÍ HLAVICE Z MIKROVLÁKEN OTOČNÁ O 180 STUPŇŮ

 

Mycí návlek prošel inovací

Velkým plusem je oboustranný otočný mycí návlek, který na rozdíl od staršího typu 1.2. Spray umyje až dvojnásobnou plochu místnosti. Dokonce můžete uklízet pouze čistou vodou, protože mycí návlek z mikrovláken odstraňuje nečistoty a bakterie z povrchů jen za pomoci vody. Návlek je vhodný na všechny typy tvrdých podlah. Najdeme na něm drsnější části v podobě červených čtverečků, díky kterým jedním tahem odstraníte i zaschlé nečistoty. Návleky na mop lze prát běžně v pračce na 60 stupňů. Výrobce je nedoporučuje prát v aviváži ani je sušit v sušičce. 

Nově je nádržka větší, objem je 750 ml

S bakteriemi pryč

Pokud ještě váháte nad koupí tohoto mopu, rozhodně ho doporučujeme. Z povrchů dokáže odstranit až 99% bakterií a virů, a to pouze za pomoci vody. Tenoučká mikrovlákna návleků dokonale přilnou k podlaze a zachytí tak maximální množství bakterií a nechtěných virů. Podle testů z laboratoří zachycuje bakterie typu E.coli a zlatého stafylokoka, a to ze všech tvrdých povrchů. Hodí se tak skvěle alergikům i osobám se sníženou imunitou. 

Ergonomickou rukojeť lze pohodlně uchopit, a vy tak můžete snadno zmáčknout spoušť pro rozstřik vody před mop.

 

Fotogalerie:

 

 

 

 


You must be logged in to post a comment Login