Návštěvy bytů

K rekonstrukci ji donutili přátelé, kteří se jejím kreacím smáli. Našla svůj styl a nyní k ní chodí pro nápady

Od   | 

Příjemný a útulný domov. Alespoň tak si ho vysnila paní Marta, která žije se svým osmiletým synem, třemi kočkami a dvěma psy. Vášeň ke zvířatům má již odmalička, a proto ve svém volném čase pomáhá opuštěným zvířatům. Ještě před několika lety její dům neměl žádný styl, ani řád, a protože si z domu neustále dělali legraci její přátelé, rozhodla se pro velkou proměnu interiéru.

Majitelka o svém domu tvrdí, že ještě stále není hotový a pořád se najdou věci, které je třeba vylepšit. Nicméně v současné době má interiér nejen duši, ale zároveň působí příjemně a útulně. Obývací pokoj je laděn do bílých tónů, které však doplňují černé doplňky. Bílé stěny zde rozbila dřevěná podlaha, na kterou byl položen velký světlý koberec s tmavými motivy. Koženou sedací soupravu v bílé barvě majitelka vyšperkovala velkým množstvím dekorativních polštářků, které nesou nejen světlé odstíny, ale také tmavé barvy a motivy se zvířaty. Skvělou dekoraci zde zastává závěsné osvětlení v černé barvě, které je lemováno sušenými vínovými květy, které celý interiér příjemně probarví. 

Kromě pohovky najdeme v této místnosti také obývací stěnu, která byla zvolena dle posledních trendů. V jednoduchosti je krása, a proto majitelka obývací stěnu vybrala v podobě nízkých skříněk v bílé barvě. Ty slouží nejen jako praktický úložný prostor, ale také jako skvělé místo pro oblíbenou dekoraci. Nad obývací stěnu byla zavěšena televize na zeď a do rohu umístila majitelka světelný řetěz, který tmavý kout příjemně prosvětlí.  Okolo malého konferenčního stolku byla umístěna dvě stylová křesla, pletený krémový taburet a dřevěná stolička s kožešinou. I přesto, že je interiér zařízen jednoduše a bez výrazných barev, tyto maličkosti prostor skvěle vyzdvihnou. 

Kuchyně je v domě spojena s jídelnou a díky velkým oknům je celý prostor projasněný. Kuchyně do tvaru písmene “U” byla zvolena v přírodním, dřevěném materiálu, který je doplněný stříbrnými úchytkami. Levou stranu kuchyně tvoří úložný prostor, ve kterém majitelka najde veškeré potravinové zásoby a všechny potřebné věci k vaření. Kvůli oknu je kuchyně tvořena pouze dolními skříňkami, což ale skvěle kompenzuje úžasný výhled do přírody. Místo záclony visí nad oknem vtipná dekorace, kterou tvoří kuchyňské náčiní po celé šířce okna. 

Vedle kuchyně najdeme příjemný jídelní kout, který tvoří dřevěný stůl ve světlé barvě, doplněný křesílky v bílé barvě na dřevěné konstrukci. Jako tečku nakonec majitelka doplnila čelo stolu černým křeslem, který světlou atmosféru opticky rozbíjí. 

Fotogalerie:

Zdroj: @house.full.of.animals

 

Kam pro nábytek?


You must be logged in to post a comment Login