Inspirace

Italské pohovky Natuzzi Italia toho umí víc, než si dokáže představit. Nyní se slevami až 50 %!

Od   | 

Krása a design je při výběru pohovky jedním z klíčových faktorů. Krása ale není vše. Nábytkářská společnost Natuzzi Italia  nabízí kožené pohovky po celém světě více než 60 let. Na vývoji produktů se podílí nejen vedení firmy a architekti zvučných jmen, ale i fyzioterapeuti, kteří řeší především zdravotní hledisko.

Kromě nadčasového designu, mistrovsky propracovaných detailů a kvalitních materiálů se pohovky Natuzzi Italia pyšní spoustou funkcí, o kterých se vám ani ve snu nezdá a díky nimž si v sedačce pohovíte. Pomocí zabudovaných polohovacích a relaxačních mechanismů můžete regulovat část pod hlavou, nebo nohami, ať už mechanicky či elektricky.

 

Plié: Vyniká polohovatelnými bederními polštářky

Sedací souprava výrobce Natuzzi Italia, pojmenovaná po základní baletní figuře, je právě tak překvapivě tvárná a pohyblivá jako baletka sama. Místa k sezení lze přizpůsobit na míru odpočívajícímu. Kromě toho z ní přímo sálá elegantní italský luxus. U pohovky Plié  je navíc zabudovaný pneumatický bederní polštářek a můžete si tak nastavit ideální tvrdost v dolní části zad při sezení. Aktuálně je dvojsed a trojsed pohovky Plié k okamžitému dodání s 30% SLEVOU. Ale pozor, ta je platná pouze do konce srpna. 

 

Podívejte se na pohovku PLIÉ zblízka

 

Cult: Sedací souprava vhodná i do menších místností

Pohodlná sedací souprava Cult je vhodná i do menších místností…Zvýšené sezení usnadňuje vstávání a možnost nastavení podnožky i opěrky hlavy pak zpříjemní relaxaci. Na pohovku CULT se nyní vztahuje SLEVA 30 %, a je k okamžitému dodání. Tato extrémně pohodlná pohovka s polohováním se se svými 280 cm na délku se hodí do menších prostor.

Podívejte se na pohovku CULT zblízka

 

Pokud jste milovníci designového nábytku, kvalitních materiálů a komfortu, určitě si nenechte ujít letní výprodej v Natuzzi Italia. Můžete si pořídit luxusní nábytek do vašeho domova za sníženou cenu. Ale pospěšte si, nabídka je platná v showroomech Natuzzi Italia v Praze a Brně pouze do 31. srpna 2020.

 

 

You must be logged in to post a comment Login