Koupelny

I psí mazlíčci si zaslouží… pořádnou sprchu!

Od   | 

Zná to většina majitelů psích miláčků. Pes přijde z procházky tak zablácený, že ho je nutné očistit, aby vůbec mohl do obývacího pokoje, natož pak třeba na pohovku. Ale pes má jiný názor.

Klasické sprchování mu vadí, někteří dokonce nemají rádi ani vodu, snaží se z vany vyskočit. A vy byste potřebovali jednou rukou regulovat na hlavici sílu toku a druhou rukou držet psa, na to ale “lidské” sprchy nejsou dělané. Pokud máte hlavici z lesklého kovu, pes se vidí v odrazu a leká se, přičemž vám vždy vyrazí sprchu z rukou. Než se dílo podaří, je pes otrávený, majitel promočený a koupelna v horším stavu než po sprchujícím se adolescentovi. 

Hlazení místo věčného boje 

Ve světle uvědomění si, kolik sil mytí psů stojí, nepůsobí “psí sprcha” už tolik jako nepatřičný luxus. Na všechny výše uvedené problémy totiž myslí. Inovativní sprchová hlavice je vybavena dlouhými hladícími nopky, kterými je možno zacílit přesně na znečištěná místa a pejskovi bude tento styl sprchování mnohem příjemnější. Na rozdíl od klasického sprchování z určité vzdálenosti také “vodním hlazením” vyčistíte srst i ve spodnějších vrstvách a zároveň dobře odstraníte šampon a předejdete tak podráždění.

Sprchová hlavice má dlouhé nopky, které mazlíčka hladí. Zdroj: Hansgrohe

Méně vody mimo vanu 

Celý proces znamená s ruční sprchou pro pejsky mnohem méně cákání, a to hned z několika důvodů. Různé druhy proudu, rozdílné intenzitou a místem, odkud proudí a určení k péči o různou část psího těla, se dají přepínat jednou rukou, mokrý pes vám tedy už z vany neuteče. A konečně je sprcha provedena v matu a s antireflexní úpravou, pes se tedy neuvidí a nebude se lekat. Sprchovou hlavici jednoduše našroubujete na každou hadici, ale pro maximální komfort si raději ještě přiobjednejte nacvakávací přípojku, se kterou bude výměna otázkou chviličky. 

Na výběr je ze čtyř barev. Zdroj: Hansgrohe

 

 

 

 


You must be logged in to post a comment Login