Kuchyně

Franke Atlas Neo Sensor – Bezdotyková baterie pro vaši kuchyni

Od   | 

V současnosti mnoho z nás tráví v kuchyni mnohem více času než tomu bylo v minulosti. Hledáme snadná a ekologická řešení pro zlepšení hygieny v domácnosti. Seznamte se proto s novou bezdotykovou kuchyňskou baterií Franke ATLAS NEO SENSOR, navrženou tak, aby splňovala dnešní striktní požadavky na hygienu, udržitelnost a pohodlné používání.

Ta správná baterie pro vaši kuchyni

Kuchyně je místem, kde doma strávíme velkou část dne. Zde společně vaříme, jíme a prožíváme čas s rodinou, často se zde setkáváme s přáteli. A pro mnoho činností, které v kuchyni děláme, potřebujeme použít baterii. Mít bezdotykovou baterii v kuchyni tak dává smysl z mnoha praktických důvodů!

Zdroj: Franke

Můžete se dotknout – nebo ne

Atlas Neo Sensor je hybridní kuchyňská směšovací baterie. Můžete ji ovládat bezdotykově prostřednictvím infračerveného senzoru nebo standardně páčkou na straně baterie.

Zcela intuitivně zjistíte, že ovládání baterie Atlas Neo Sensor je snadné: senzor reaguje okamžitě na pohyb ruky ve vzdálenosti 5-10 cm a na jedno spuštění napustí baterie cca 2,5 l vody, protože se automaticky uzavře po 30 s! Pro mytí velkých kusů nádobí použijete standardní manuální ovládání. 

Zdroj: Franke

Vyšší stupeň v udržitelnosti

Kuchyňská baterie je jedním z nejpoužívanějších míst v domácnosti. A je to většinou místo, kde dochází k plýtvání vodou – často si toho ale ani nevšimneme. 

Teplotu vody pro bezdotykové senzorové ovládání si předem nastavíte, ale můžete ji kdykoli změnit. Abyste dosáhli snížení nákladů, doporučujeme nastavit teplotu příjemně chladnou. A standardní manuální ovládání páčkou používejte v případě, že potřebujete teplejší nebo chladnější vodu.

Zdroj: Franke

Mytí rukou bez plýtvání vody!

I mytí rukou je snadné a navíc s každým mytím významně snižujete spotřebu vody. Jen malá změna v užívání, tj. zastavení vody při použití mýdla, uspoří nejméně 3 litry vody při každém mytí, a tím sníží spotřebu o 50%.

Zdroj: Franke

Nerezová ocel je nadčasová ocel

Atlas Neo Sensor je vyrobena z pevné, bezpórovité nerezové oceli. Je odolná nečistotám, kyselým látkám, korozi a extrémním teplotám. Rez, vodní kámen ani ostatní nečistoty nemohou růst uvnitř nebo na baterii, tím neposkytují prostor pro množení nežádoucích bakterií ve skrytých místech. Baterie se velmi snadno čistí díky hladkému povrchu a jednoduchému designu.

Zdroj: Franke

 

Baterie Atlas Neo Sensor najdete ZDE

 

 


You must be logged in to post a comment Login