Technika v domácnosti

Candy představuje inovace v propojené domácnosti: Dostupnost nyní získává nový význam

Od   | 

Candy, ikonická značka s charakteristickým italským designem, při příležitosti veletrhu IFA v Berlíně prezentuje nové designové linie, nový styl a chytrá řešení s plnou konektivitou v aplikaci hOn i u cenově dostupných produktů. Zjednodušte si každodenní život díky propojenému ekosystému Smart & Efficient Home s cílem dosáhnout co nejvyšší energetické účinnosti, úspory a udržitelnosti pro vás a vaši domácnost.

Zdroj: Candy

Energetická úspora napříč spotřebiči Candy a nejrychlejší mycí program

Otázka energetických tříd a dosažení co největší úspory energií rezonuje celým veletrhem. Značka Candy představuje průřez úspornými produkty v kuchyni i koupelně. Myčky řady RapidÓ jsou díky 35′ programu Wash&Dry nejrychlejšími myčkami na trhu – za 35 minut máte nádobí umyto i vysušeno, navíc i při zachování vnějších rozměrů disponuje Maxi Tab vnitřní vanou se zvětšeným prostorem. Její energetická třída A zaručuje zaručuje o 33,8 % nižší spotřebu, než je průměr na trhu, a 10 % úsporu vody*. Aplikace hOn otevírá svět chytrých funkcí jako jsou speciální extra programy, tipy pro použití a údržbu nebo statistiky spotřeby energie a vody. Dalšími příklady této nové efektivní cesty jsou nová řada pečicích trub ve třídě A++ a chladnička řady Fresco v energetické třídě A. Ta snižuje spotřebu až o 67 %**. Kromě toho je mezi novými funkcemi, které nabízí aplikace hOn, inovativní režim Holiday, který umožňuje nastavit vnitřní teplotu efektivněji v době dovolených, kdy není chladnička tolik vytěžována. Úsporu přináší také nová pračka RapidÓ Pro Eco v energetické třídě A-20 %, což znamená 267 praní zdarma při spotřebě o 37 % nižší***.

Nová řada vestavných trub s pečením na 6 úrovních

Nová řada vestavných trub Candy NextOven s technologií ProActive Cook umožňuje péct různé pokrmy na 6 úrovních současně, se zabráněním mísení pachů, a nabízí energetickou třídu A++. Nová estetika a rozšířené příslušenství včetně pizza kamene osvěží každou kuchyni a na veletrhu IFA ukazuje nový směr značky Candy.

Zdroj: Candy

Malé spotřebiče s velkým využitím

Netradiční produktem je stolní myčka určená pro 8 sad nádobí, kterou využijete v malém prostoru, můžete ji postavit na kuchyňskou linku nebo kamkoliv potřebujete. Návrat hlásí také původní koncept malých praček Aquamatic v inovované verzi MiniAqua – nejmenší pračka na trhu s kapacitou 5 kg prádla, 12 pracími programy a energetickou třídou A. S netradičními rozměry jen 70 cm na výšku a 51 cm na šířku se vejde do opravdu malých prostor, a to bez omezení funkčnosti.

 


You must be logged in to post a comment Login