Obývací pokoje

10 důvodů, proč si domů pořídit betonovou stěrku

Od   | 

Věděli jste, že beton je známý lidstvu už několik tisíc let a jedná se o prověřený materiál? A betonové stěrky jsou vlastně jednou z jeho forem. Disponují zajímavými vlastnostmi, kvůli kterým se vyplatí o ně více zajímat. Jaké jsou tedy vlastně jejich výhody?

Ukázka použití na obložení krbu v rodinném domě. MALDECOR BETON

Ukázka použití na obložení krbu v rodinném domě. MALDECOR BETON

1. Bezespárovost.ležitá přednost – na povrchu se nezachytávají bakterie tak jako u dlažby ve spárách, proto se často využívají v koupelnách a v kuchyních.

2. Odolnost. Jen tak snadno se nezničí, proto se dají použít do namáhaných prostor anebo třeba na schodiště.

3. Designová variabilita. Individuálním zpracováním je lze přizpůsobit na míru každému interiéru. Flexibilitou zpracování se dá vyhovět osobnímu vkusu.

4. Snadná údržba. Dobře se čistí a lehce udržují. Dají se upravit tak, aby byly omyvatelné.

5. Variabilita použití. Stěrky se dají aplikovat téměř všude: na nábytek, stěny, stropy, podlahy, krby, schody. Značka MALDECOR BETON se dá použít dokonce i v exteriéru.

Jedinečná struktura v kombinaci se zlatým leskem. MALDECOR BETON

Jedinečná struktura v kombinaci se zlatým leskem. MALDECOR BETON

6. Cenová dostupnost. V dnešní době si může betonovou stěrku pořídit každý (ceny u MALDECOR BETONU začínají na 800 Kč/m2, což odpovídá ceně standardní dlažby).

7. Výjimečnost, originalita. Vytvoření jedinečného originálního vzhledu je snadné – žádná stěrka nebude 100% stejná! Nehrozí tedy, že u souseda narazíte na totéž.

8. Zdravotní nezávadnost. Nevyvolávají alergie – jedná se o uzavřenou hmotu.

9. Vysoká přídržnost k podkladu. Protože jsou pevně spojené s podkladem, nedochází u nich ke kročejovému hluku (jako např. u plovoucích podlah). Jsou proto ideální do domácností, které obývají domácí zvířata.

10. Moderní nadčasový vzhled. Díky použití stěrky na různých prvcích se dá dosáhnout propojení interiéru a vytvoření vlastního individuálního vzhledu domova.

Fotogalerie:

Kontakt: MALDECOR BETONBez názvu - 1

Související články:

Proč si domů pořídit betonovou stěrku

Podlahy pro čtyřnohé miláčky

Betonová stěrka a její další podoby

Betonová stěrka nemusí působit studeně


You must be logged in to post a comment Login