Obývací pokoje

Betonová stěrka a její další podoby

Od   | 

Většina lidí má betonové stěrky pevně spojené s šedou barvou. Ale není pravdou, že to je jejich jediný odstín. Existují různé možnosti, struktury, barevné kombinace, tóny a formy zpracování. Inspirujte se jejich méně tradičním vzhledem.

V moderních interiérech si sice velkou oblibu zachovávají v šedé barvě, ale vyhledávané jsou i hnědé a krémové odstíny. Stěrky se dají kombinovat se dřevem, kovy, sklem, textilem nebo i plasty, dále se také propojují historické prvky a moderní stěrky. Stálicí poslední doby jsou stěrky v monolitickém betonovém designu. Betonové stěrky se uplatní  v minimalistických interiérech – odpovídají šedému vzhledu betonu, jak jej známe.

Šedá stěrka působí velmi pěkně v kombinaci s černou kovovou krbovou vložkou.

Šedá stěrka působí velmi pěkně v kombinaci s černou kovovou krbovou vložkou. Zdroj: MALDECOR BETON

Stěrky jsou obecně velmi variabilní materiál a jejich použitím se dá vyladit každý interiér. Jedná se totiž o materiály, které mají různé vlastnosti a kombinace použití. A tak je možné vytvořit zelené, modré, žluté, zlaté, bordó, měděné, perleťové a dokonce i černé barvy. Neomezená je i škála dekorů. Dekorativní stěrky mohou být v různých strukturách, jako například dřevo, různé druhy kamene, jako třeba mramor, a dokonce i kovy včetně efektu rzi! Jedná se o ruční práci, a pokud je řemeslník zručný, dokáže téměř cokoli.

Stěrku můžeme bez obav použít i v koupelně. A to jak na stěnách tak jí dekorovat obložení vany.

Stěrku můžeme bez obav použít i v koupelně. A to jak na stěnách tak jí dekorovat obložení vany. Zdroj: MALDECOR BETON

Tak, jako máme trendy v módě, prolínají se i trendy v interiérech. Věděli jste, že nyní vládne interiérům zlatá barva? Použití netradičních stěrek se nebojte – interiéry jimi získávají na originalitě, individualitě a jedinečnosti.

Betonová stěrka ve zlatém odstínu

Betonová stěrka ve zlatém odstínu. Zdroj: MALDECOR BETON

 

Fotogalerie:

Kontakt: MALDECOR BETONBez názvu - 1

Související články:

Proč si domů pořídit betonovou stěrku

Podlahy pro čtyřnohé miláčky

Materiály mezi horní a spodní kuchyňské skříňky


You must be logged in to post a comment Login