Inspirace

Zařiďte si domov podle své aury. Budete se v něm cítit jako v bavlnce

Od   | 

Aura každé člověka je barevná, jeden odstín ale převládá. Právě ten je vhodný použít ve svém domově a to i přesto, že možná nebude právě nejoblíbenější. Zjistíte ho celkem snadno, podle data narození. Pak už jen stačí výslednou barvu začlenit do domácnosti.

Naše aura je složena z více barev, ale jedna dominuje. Právě na tu se zaměřte. Každá barva má své číslo, a to můžete zjistit pomocí data vašeho narození.

Příklad: datum narození 25.5.1977

  • Sečtěte jednotlivá čísla 2+5+5+1+9+7+7.
  • Pak sečtěte cifry z výsledku, dokud nezůstane jednociferný výsledek: 3+6 = 9.
  • Výsledek je 9 a vaše aura bronzová.

Existují dvě výjimky. Pokud sečtete dvě cifry data narození a zůstane vám číslo 11 nebo 22, dále nesčítejte, protože tato čísla mají svou auru.

Číslo 1: Červená

Červená barva je vlastní lidem cílevědomým, svobodomyslným a optimistům. Pokud se chcete cítit doma dobře, nemalujte na červeno celý byt, ale pořiďte si pár milých doplňků. Stačí červený ubrus, polštáře v téže barvě a červené ložní prádlo do ložnice.

Říká se, že červená barva je ostrá pro oči, když zvolíte malinový odstín, pak tomu tak nemusí být. Zdroj: Canstockphoto

Číslo 2: Oranžová

Komu vyšla oranžová barva aury, neudělá chybu s obývacím pokojem laděným do příjemných oranžových odstínů. Tam se hodí nejlépe, protože v obýváku tráví většina lidí spoustu času a zve si tam rodinu nebo přátele. Jako dominantu zvolte něco většího, třeba oranžovou sedačku a k tomu doplňky ve formě váz, svíček nebo sušených květin.

Netroufnete-li si na oranžovu sedací soupravu, můžete tuto barvu vnést do interiéru pomocí doplňků. Sami vidíte, jak interiér oživí. Zdroj: Primalex

Číslo 3: Žlutá

Žlutá podporuje dobrou náladu, tvůrčí schopnosti a komunikativnost. Pro vás se hodí hlavně do ložnice, protože vám každé ráno připomene vycházející slunce a dobije novou energií. Zkuste jemně žlutý odstín na stěnách nebo klidně i podobně laděný nábytek. Pamatujte na to, že v ložnici nemají barvy svítit na dálku, proto se držte opravdu jemných a decentních odstínů. Žlutá se ostatně hodí i do pracovny nebo kamkoliv, kde rádi tvoříte a něco děláte.

Sluníčkově žlutá vás zahřeje i zevnitř. Zdroj: Canstockphoto

Číslo 4: Zelená

Barva přírody udělá radost všem, kdo milují zvířata, vaření, procházky po lese nebo svou zahrádku. I domů si pořiďte něco zeleného, stačí jen květiny, bylinky nebo fototapeta s motivem lesa. Do interiéru volte přírodní barvy a materiály a jestliže máte místo, určitě zvažte houpací síť nebo ratanové závěsné křesílko.

Zelená je povolena ve všech odstínech, všechny totiž připomínají přírodu. Zdroj: Moroso

Číslo 5: Modrá

Lidé s dominantní modrou ve své auře milují cestování, mají hodně rozmanitý život, ale neumí příliš odpočívat. Což samozřejmě potřebují. Čerpejte energii pohledem na modré moře nebo oblohu, ideálně v ložnici. Stačí obraz na stěnu a hned se vám lépe usíná. Žádná jiná barva neumí tak dobře navodit klidný spánek. Modrou ale můžete použít i jinam. Pořiďte dekorace v bílo-modrém odstínu, polštářky, dečky, rámečky na fotografie nebo doplňky v kuchyni.

Lidé, kterým vyšlo číslo 5 čerpají energii z modré. Zdroj: Pinterest

Číslo 6: Indigo

Indigo je vlastní starostlivým osobám, které by se někdy až příliš rozdávali pro ostatní. I pro vás je velmi důležitý odpočinek. Vylaďte si ložnici do modré, která vás nabije energií. Protože jste ještě trošku jiná osobnost než klasická modrá, snesete tuto barvu mnohem více. Klidně si pořiďte tmavě modré povlečení, modré závěsy, ubrus na stůl, svíčky a další dekorace. Modrá se hodí i na stěny, když je volená s citem.

Odstín indigo můžete použít ve větším množství. Zdroj: Pinterest

Číslo 7: Fialová

Fialová je barvou duchovnosti, kreativity a tvořivosti. Podporuje vynalézavost. Nehodí se pro vás do ložnice, protože by vaše mysl v její přítomnosti stále pracovala. Rozhodně se hodí do pracovny, ať už jako barva na stěnu nebo na různorodých doplňcích a vybavení.

Z přemíry fialové může bolet i hlava. Kombinujte proto raději několik jejích odstínů. Zdroj: Pinterest

8. Číslo 8: Růžová

Růžovou můžete zapracovat do koupelny ve vzorovaných obkladech nebo dekoracích. Rozhodně neplatí, že pak bydlení vypadá příliš žensky. Do kuchyně můžete pořídit příjemné růžové prostírání, vázu s květinami apod. Nebojte se pořídit si pohovku v této barvy, ale měla by být starorůžová. Ta se hodí i na tapety s květinovým vzorem. Vězte, že se vám jen tak neokouká a zlepší vám náladu každý den.

Pudrově růžová je letos v koupelnách velmi trendy. Zdroj: Keraservis

Číslo 9: Bronzová

Lidé, kteří mají barvu aury bronzovou, se hodně starají o jiné a zapomínají na sebe. Chcete-li to napravit alespoň doma, vybírejte výraznější nábytek, ideálně z tmavého dřeva. Doplňky se hodí v odstínech oranžové, hnědé a klidně i trošku žluté a vínové. Bronzová potřebuje tlumenější teplé světlo. Ideální jsou různé lampy v přírodních barvách.

Máte-li v auře přemíru bronzové, pak pravděpodobně zapomínáte na sebe a snažíte se pomoci druhým. Zkuste skóre alespoň vyrovnat Zdroj: Pinterest

Číslo 11: Stříbrná

Stříbrná patří k ušlechtilým a čestným lidem s velkou intuicí. Jako barva se skvěle hodí do koupelny, jídelny a kuchyně. Stříbrné doplňky a vybavení působí velice luxusně a zdobně. Do chodby zapadne zrcadlo ve stříbrném rámu, do obývacího pokoje pořiďte stříbrný svícen. V celém interiéru se nebojte použít stříbrné lustry.

Stříbrnou doma navodíte pocit větší čistoty. Zdroj: Pinterest

Číslo 22: Zlatá

Nositelé zlaté aury jsou prostě výjimeční stejně jako zlato. Mají vysoké cíle, milují úspěch a chtějí žít ve výjimečném prostředí. Bydlení potřebují mít vyšperkované do posledního detailu. Zlatou do interiéru napasujete snadno. Stačí dlouhé závěsy, zrcadlo ve zlatém rámu, zlaté zábradlí, stěna nebo obklady v koupelně. K tomu ještě nějaké menší doplňky (květináče, polštářky) a máte interiér naprosto dokonalý.

Zlatá evokuje luxus a blahobyt. Zdroj: Pinterest

Fotogalerie:


You must be logged in to post a comment Login