Inspirace

Vytřete podlahu s opravdu širokým mopem: Pořiďte si Ultramax XL Turbo. Nyní se slevou 20%

Od   | 

Hledáte možnost, jak co nejrychleji, ale stále dobře a do sucha vytřít podlahu? S plochým mopem Ultramax XL Turbo je to hračka. Navíc je jeho hlavice nově o 20% větší, nežli jeho předchozí verze 

Princip tohoto zázračného mopu je jednoduchý. Celá sestava se skládá z plochého mopu a kbelíku se šlapacím pedálem, díky kterému vyždímáte mop do sucha, a to jednoduše a bez zbytečné bolesti zad. Během odstřeďování se nemusíte obávat ani nechtěného stříkání vody mimo kbelík. Červený límec, který je součástí kbelíku, totiž případné cákance zachytí.

Hlavice mopu Ultramax XL Turbo mé délku 41 cm a je tak tedy o 20% delší než u standardní verze Ultramax Turbo. Zdroj: Vileda

Samotné vytírání i příprava je už hračka. Mycí hadřík se pomocí druků připne k samostatné mycí hlavici. Návlek je vyroben ze směsi vláken, díky kterým podlahu opravdu myje a zbavuje jich všech nečistot. Jedinečná mikroaktivní vlákna tak bez námahy setřou nejen starší špínu, ale i šmouhy, o kterých jste si mysleli, že na podlaze zůstanou navždy. Velkým plusem tohoto mopu je také fakt, že z podlahy dovede setřít až 99% nechtěných virů a bakterií, které mohou být zdraví nebezpečné. Mop je navržen navíc tak, aby se dostal i pod nejrůznější komody, atypické prostory, i špatně dostupné rohy místností. 

Díky otočné hlavici se dostanete do každého koutu. Zdroj: Vileda

S mopem lze umývat všechny druhy podlah a po vytření stačí hadřík vyprat v pračce nebo v ruce. Samotný mop disponuje teleskopickou tyčí s nastavitelnou délkou, a proto se této práce mohou bez obav zhostit i menší a mladší členové domácnosti. Mop Ultramax XL Turbo dokáže až 10x zvýšit tlak oproti jiným klasickým mopům a podlahu tak vytře napoprvé perfektně.  

 

ULTRAMAX XL TURBO MŮŽET KOUPIT ZDE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

You must be logged in to post a comment Login