Inspirace

Velká sleva na pohodlné sedací soupravy Natuzzi Italia, které můžete mít hned teď!

Od   | 

V této nelehké době, kdy je kladen velký důraz na izolaci od ostatních osob a práci z domova, si můžete udělat radost a dopřát si skutečně pohodlné a kvalitní sezení. Využijte společně strávený čas s rodinou k relaxaci na pohovce nebo křeslu od Natuzzi Italia a zároveň získejte tyto slevy.

Italské sedací soupravy Natuzzi Italia patří ke špičce na světovém trhu. Vynikají pohodlím a bezpochyby oceníte výškově stavitelné podhlavníky nebo podnožky. Nabízeny jsou v nejrůznějších typech látkových nebo kožených čalounění. Nyní můžete využít slevy na vybrané modely.

Pohovka Plié se 40% slevou

Trojsed pohovky Plié je výjimečný krajními relaxačními mechanismy s pneumatickým bederním polštářkem, který zajistí dokonalou relaxaci po celém dni. Navíc obsahuje USB port pro dobíjení telefonu nebo tabletu. Sestava je dodávána v kombinaci dvojsedu a trojsedu.

 

Pohovka Cult s 30% slevou

Pohodlí je zaručeno oblými hranami na této středně velké pohovce. Její extrémní variabilita ji dělá vhodnou pro každou velikost obytného prostoru. 

 

Rozkládací pohovka Diesis s 20% slevou

Dvojsed s integrovaným lůžkem a prodlouženým dílem s s úložným prostorem. Díky velikosti a maximální funkčnosti je pohovka Diesis vhodná i do menších prostor.

 

Quadro se slevou 20%

Čtvercový a kompaktní design pohovky Quadro přináší moderní a užitelný komfort do jakéhokoli obývacího pokoje. K okamžitému dodání je jako rohový trojsed s otevřeným rohem a nastavitelnými podhlavníky

Pohovka Quadro

Notturno se slevou 20%

Největší devizou pohovky Notturno je její integrované rozkládací dvojlůžko vhodné pro občasné přespání vašich hostů. Díky subtilním područkám a polohovatelným podhlavníkům působí velmi elegantně.

Rozkládací pohovka Notturno

Re-vive Quilted výrazná sleva 20%

Relaxační křeslo Re-vive Quilted se pohybuje stejně jako vy, ohýbá se, natahuje se, přizpůsobuje se a plynule mění své polohy, pro dokonalou relaxaci.

Křeslo Re-vive

S dotazy kontaktujte na emailech nebo telefonních číslech:

Praha 1, pasáž Lucerna: 224 162 056-7,    natuzzi@natuzzi.cz
Praha 8, River Garden: 224 316 115,    rivergarden@natuzzi.cz
Brno, budova IBC: 545 176 231,    brno@natuzzi.cz
Brno – Modřice, IC SOHO: 547 213 682,    soho@natuzzi.cz

 

VÍCE SE DOZVÍTE ZDE

 

 

 


You must be logged in to post a comment Login