Architektura a design

Velká sleva na pohodlné sedací soupravy Natuzzi Italia, které můžete mít hned teď!

Od   | 

V této nelehké době, kdy je kladen velký důraz na izolaci od ostatních osob a práci z domova, si můžete udělat radost a dopřát si skutečně pohodlné a kvalitní sezení. Využijte společně strávený čas s rodinou k relaxaci na pohovce nebo křeslu od Natuzzi Italia (www.natuzzi.cz) a zároveň získejte tyto slevy.

Italské sedací soupravy Natuzzi Italia patří ke špičce na světovém trhu. Vynikají pohodlím a bezpochyby oceníte výškově stavitelné podhlavníky nebo podnožky. Nabízeny jsou v nejrůznějších typech látkových nebo kožených čalounění. Nyní můžete využít slevy na vybrané modely.

 

ROZKLÁDACÍ POHOVKA DIESIS S 20% SLEVOU

Dvojsed s integrovaným lůžkem a prodlouženým dílem s s úložným prostorem. Díky velikosti a maximální funkčnosti je pohovka Diesis (https://www.natuzzi.cz/akce-diesis ) vhodná i do menších prostor.

QUADRO SE SLEVOU 20%

Čtvercový a kompaktní design pohovky Quadro (https://www.natuzzi.cz/akce-quadro ) přináší moderní a užitelný komfort do jakéhokoli obývacího pokoje. K okamžitému dodání je jako rohový trojsed s otevřeným rohem a nastavitelnými podhlavníky

Elegantní pohovka Quadro

NOTTURNO SE SLEVOU 20%

Největší devizou pohovky Notturno (https://www.natuzzi.cz/akce-notturno )je její integrované rozkládací dvojlůžko vhodné pro občasné přespání vašich hostů. Díky subtilním područkám a polohovatelným podhlavníkům působí velmi elegantně.

Pohodlná pohovka Notturno

 

Anebo využijte až 30% slevy na modely vystavené v jednotlivých showroomech Natuzzi Italia (https://www.natuzzi.cz/prodejny ). A v případě, že ani v obchodě si nevyberete, máte možnost získat 15% slevu na veškerý sortiment na objednávky na zakázku od 18. ledna. Nabídka je platná do 31. ledna 2021 nebo do vyprodání zásob.

 

S DOTAZY KONTAKTUJTE NA EMAILECH NEBO TELEFONNÍCH ČÍSLECH:

Praha 1, pasáž Lucerna: 224 162 056-7,    natuzzi@natuzzi.cz
Praha 8, River Garden: 224 316 115,    
rivergarden@natuzzi.cz
Brno, budova IBC: 545 176 231,    
brno@natuzzi.cz
Brno – Modřice, IC SOHO: 547 213 682,    
soho@natuzzi.cz

 

VÍCE SE DOZVÍTE ZDE

 

 


You must be logged in to post a comment Login