Kuchyně

Trendy jsou barevné kuchyňské baterie: Z jakých odstínů můžete vybírat a jak se o ně starat?

Od   | 

Ať už zvolíte jakýkoliv styl kuchyně, jednoznačně do ní zařaďte barevnou baterii. A nemáme tím na mysli červenou nebo žlutou, ale černé či metalické odstíny. Uvidíte, jak takovýto detail výrazně promění celkový vzhled sestavy.

Elegantního vzhledu docílíte kombinací bílá-zlato. Zdroj: Grohe

Kam se hodí?

Nejrůznější barevné provedení zapadne do každého stylu kuchyně. Je tedy jedno, jestli je vaše kuchyně venkovská, klasická nebo nadčasová. Barevný dřez spolu se sladěnou kuchyní vynikne všude. Je však potřeba dbát na odstín kuchyně, podle kterého dále vybíráte správně zvolenou barevnou baterii se dřezem i ostatním vybavením. 

Barevná kombinace

Pořídit můžete například černé, měděné či zlaté provedení. Velkou výhodou také je, že v totožné barvě můžete sladit i dávkovače saponátu a ostatní kuchyňské doplňky, které díky stejné barvě příjemně sjednotí celý prostor. Obyčejnou kuchyni tak povýší na designovou.

K barevné baterii je možné zvolit i dřez ve stejném odstínu. Zdroj: Grohe

Kvalitní povrchová úprava

Obávat se nemusíte ani povrchové úpravy a její kvality. Barevné baterie jsou opatřeny technologií PVD, která je opravdu výjimečná. Je až 10x odolnější než běžné chromové baterie a dřezy, které se mohou relativně snadno poškrábat a opotřebovat. Díky tomu se z barevných baterií můžete těšit dlouhá léta. Vynikají totiž především kvůli dlouhé životnosti, což jistě ocení každý z nás. Ani údržba není složitá a namáhavá, jak by se mohlo zdát. Baterii omyjete běžnými čistícími prostředky a můžete se těšit z její výjimečné krásy.

Fotogalerie:


You must be logged in to post a comment Login