Koupelny

Stěnové krycí desky PALME Re-cover

Od   | 

Stěnové krycí desky PALME Re-cover jsou vhodné pro rychlou rekonstrukci, novostavbu, do koupelny nebo pro jiné interiéry. Zpracování je velice snadné, příprava podkladu a instalace rychlá. Obložení koupelny tak hravě zvládnete za jeden den, bez nepořádku a zbytečných ztrát na materiálu.

Interiérová stěna s krycí deskou v dekoru rustikální dub

Stěnové krycí desky Re-cover se vyrábí z kompozitního materiálu s LDPE jádrem, jsou potažené hliníkovou vrstvou o síle 0,3 mm a fólií s dekorem. Tloušťka desky je 6 mm. Desky se dodávají v rozměrech 1 000 cm x 2 600 cm nebo 1 500 cm x 2 600 cm. Snadno se s nimi manipuluje díky nízké hmotnosti,která činí 6 kg na metr čtvereční. Desky lze na míru upravovat přímo v interiéru pomocí běžného nářadí (s materiálem se pracuje podobně, jako s překližkou ).Díky své stabilitě zůstává materiál i v řezu hladký a celistvý. Desky jsou vhodné na stěny, nikoliv na podlahu.

Díky nasákavosti menší než 0,01% jsou desky vhodné i do „ mokrých prostor“, do sprchového koutu nebo za vanu.

Široké využití nachází krycí desky Re-cover v obytných i komerčních interiérech, lze je využít i jako obložení stěny za kuchyňskou linku (teplotní odolnost – 50 ° až + 80 ° C ). Desky jsou k dispozici v několika atraktivních dekorech: burgundská bílá, světle šedá, betonová šedá, tmavě šedá, rustikální dub, měděná terracotta. Dekory lze libovolně kombinovat.

Obložení sprchového koutu v dekoru betonově šedá

Krycí desky se mohou instalovat prakticky na jakýkoliv rovný povrch – zděnou stěnu, sádrokarton i na  původní obklad. PALME nabízí nejen vhodné lepidlo, těsnící tmely aj. prostředky, ale také veškeré zakončovací a spojovací profily z hliníku. Profily se dodávají v délce až 3 000 cm.

V případě jakýchkoliv dotazů ohledně stavební přípravy se můžete obrátit na servisní techniky PALME.

Fotogalerie:

 

Více informací získáte zde

 

 

 


You must be logged in to post a comment Login