Doplňky do bytu

Steam mop XXL – odborník na hygienický úklid pomocí páry

Od   | 

Jak by se vám líbilo, kdybyste při pravidelné péči o podlahy a koberce mohli odložit chemické čisticí prostředky a vystačili si jen s čistou vodou? Parní Steam XXL mop od značky Vileda to dokáže. K úklidu využívá horkou vodní páru a bez kompromisů zatočí se špínou i bakteriemi u vás doma!

Nádržka, kam lijete vodu má objem 400 ml. Dle nastavení množství páry je nutno vodu doplnit po 17-28 minutách.

Úklid s parním Steam XXL mopem od značky Vileda už nemůže být jednodušší. Stačí nalít čistou vodu do nádržky (400 ml) a po zapojení kabelu a zapnutí se mop v průběhu 15 sekund zahřeje. Sami přitom můžete nastavovat teplotu páry podle toho, jak odolná špína vám stojí v cestě. Kabel, jehož délka je 7 m, musí být zapojen ve zdroji el. energie během celého úklidu. Revoluční metoda úklidu vodní parou zbaví vaši domácnost nejen špíny, ale i 99,9 % bakterií!

Steam mopXXL je vhodný na všechny typy tvrdých podlah a díky speciálnímu nástavci si poradí i s koberci.

Obdélníkový tvar mopu a pohyblivý kloub hlavice umožňují jednoduše zatočit i s nepořádkem v rozích místností. Vysoce absorpční mycí návlek z mikrovlákna stačí po použití jednoduše stáhnout z nástavce a vyprat v pračce. Steam mopXXL je vhodný na všechny typy tvrdých podlah a díky speciálnímu nástavci si poradí i s koberci.

Steam mop XXL od značky Vileda je k dostání od 2299 Kč.

 

 

Více informací najdete na  www.shop.vileda.cz

 

 

 


You must be logged in to post a comment Login