Rady a tipy

Rotační třásňový mop 3v1 nyní se slevou 20 %!

Od   | 

Úklid domova by měl být v ideálním případě rychlý, ale i efektivní! Když si na pomoc vezmete rotační třásňový mop TURBO 3v1 od Viledy, umyjete podlahy vmžiku. Jeho tenká mikrovlákna perfektně přilnou k povrchu, kde zachytí nečistoty a více než 99 % bakterií jen za pomoci vody, bez nutnosti použití chemikálií. Díky pedálu to navíc zvládnete bez námahy. I proto získal mop TURBO 3v1 ocenění Volba spotřebitelů 2022.

Součástí balení je také kýbl na vodu a rotační hlavice, díky které se hlavice pořádně vyždímá. Zdroj: Vileda

TURBO 3v1 má trojúhelníkový tvar, který zajistí snadný úklid i v rozích. Kombinace tří druhů třásní odstraní i ty nejodolnější nečistoty. Bílé třásně mají skvělou absorpční schopnost pro úklid každodenní špíny, červené a šedé jsou z abrazivního materiálu, který nepoškrábe podlahu, poradí si i se zaschlými a odolnými skvrnami a fialové pak zachytí vlasy a další nečistoty. Mop má nově mezi třásněmi i dodatečnou mycí plochu, která se při úklidu náramně hodí. Trojdílná teleskopická tyč, na které je mop připevněn, usnadňuje používání různě vysokým osobám.

 

Vileda Turbo mop 3v1 odstraní více než 99 % bakterií jen za pomoci vody. Tenká mikrovlákna fyzicky perfektně přilnou k povrchu podlahy, kde zachytí nečistoty a více než 99 % bakterií a odstraní je pryč bez nutnosti použití chemikálií. (Odstraňuje bakterie E.coli, zlatého stafylokoka a bovinní koronavirus z dřevěných podlah a keramických dlaždic, testováno externí laboratoří).

 

Kbelík na vodu je vybaven šlapacím pedálem a odstředivkou, která zajistí dokonalé vyždímání a zároveň odstraní i nečistoty z hlavice mopu. Mop Vileda Turbo 3v1 je velmi lehký, takže se snadno přenáší a použít ho můžete samozřejmě na všechny typy tvrdých podlah.

 

Rotační třásňový mop Vileda TURBO 3v1 zakoupíte až do  30.9. se slevou 20 %.
Stačí zadat slevový kód HL8ZAS

 

 Více informací na www.vileda.cz

 

 

 

 


You must be logged in to post a comment Login