Koupelny

Přestavba koupelny nejen pro kutily díky nalepovacím a šroubovacím sprchovým doplňkům

Od   | 

Trend kutilství v oblasti domácích úprav je stále na vzestupu. Kromě zábavy při práci je pro mnoho lidí dalším rozhodujícím faktorem, proč se do renovací pouštějí sami – zejména v době vysokých životních nákladů – úspora peněz.

Pokud jde o koupelnu, zákazníci často váhají, zda se pustit do menších renovací svépomocí, protože se obávají vysokých nákladů a nedostatku zkušeností. K proměně koupelny v individuální prostor pro pohodu však není třeba rozsáhlých zásahů. Komplexní a harmonické modernizace koupelny lze dosáhnout poměrně snadno.

Společnost GROHE, přední světová značka kompletních koupelnových řešení a kuchyňského vybavení, rozšiřuje portfolio nalepovacích a šroubovacích doplňků GROHE QuickFix o sprchové produkty, které umožňují instalaci bez nutnosti vrtání. Nalepovací a šroubovací doplňky GROHE QuickFix jsou skvělým doplněním stávajícího portfolia, které nabízí vše, co zákazníci potřebují pro jednoduchou a cenově dostupnou modernizaci domácnosti – a to i bez předchozích zkušeností s domácími úpravami.

Zdroj: Grohe

Moderní koupelna bez vrtání

Nalepovací a šroubovací doplňky GROHE QuickFix poskytují zákazníkům plnou flexibilitu při výběru místa instalace. Nové lepicí sady, které jsou k dispozici samostatně, umožňují připevnit kompatibilní sprchové tyče a nástěnné držáky ke stěně bez vrtání do koupelnových obkladů. Základem nových nalepovacích a šroubovacích doplňků GROHE QuickFix pro sprchy jsou tři lepicí sady. Sada GROHE QuickGlue S1 se skládá ze dvou držáků a lepidla. K té pak lze připevnit širokou škálu samostatně dostupných kompatibilních nástěnných držáků. GROHE QuickGlue S2 navíc obsahuje dvě montážní šablony pro připevnění sprchových tyčí na stěnu. Řešení GROHE QuickGlue S je ideální pro sprchové tyče a nástěnné držáky, které jsou již vybaveny upevňovací deskou. Všechny tři sady jsou kompatibilní se všemi produkty GROHE Vitalio Start, Comfort a Joy, což nabízí svobodu volby pro osobitý design koupelny.

 

Více o sestavě QuickFix v našem videu

 

Toto řešení je zároveň dlouhodobé. Lepidlo se vyznačuje vysokou přilnavostí a snadno se nanáší díky inovativní technologii vstřikování. Díky snadnému použití mohou i začínající kutilové rychle a levně dodat koupelně nový vzhled. A pokud vás čeká stěhování, nebo jednoduše budete chtít vzhled koupelny znova proměnit, lze lepidlo GROHE QuickGlue odstranit bez speciálního nářadí jednoduchým odlepením. Na stěně nezůstanou žádné stopy.

  • Snadná a flexibilní modernizace sprchy i pro začínající kutily
  • Nové nalepovací sprchové tyče a nástěnné držáky GROHE QuickFix umožňují instalaci bez vrtání
  • Pro sladěný vzhled: nalepovací a šroubovací doplňky GROHE QuickFix se stanou třešničkou na dortu vaší nové koupelny

Snadná instalace a kombinace s odpovídajícím příslušenstvím

Jak už je u kolekce GROHE QuickFix dobrým zvykem, nové lepicí sady obsahují vše, co je potřeba pro překvapivě snadnou instalaci. Sady obsahují nejen lepidlo, alkoholový ubrousek, držáky a případně montážní šablony, ale také praktické průvodce QuickGuide a QuickVideo, kteří vás krok za krokem provedou procesem montáže. Pro přehrání videa stačí naskenovat QR kód na obalu.

Pro ucelený vzhled koupelny lze nové sprchy doplnit bateriemi a různými vhodnými doplňky z portfolia GROHE QuickFix. Všechny nabízené nalepovací a šroubovací doplňky, tedy háčky na župany, sady WC kartáčů, dávkovače mýdla a věšáky nebo kroužky na ručníky v povrchových úpravách chrom, Supersteel nebo Matte Black umožňují rychlou a snadnou změnu vzhledu koupelny.

Více informací o řadě GROHE QuickFix naleznete na našich nových webových stránkách quickfix.grohe.com

 

 

 


You must be logged in to post a comment Login