Koupelny

Nové kolekce sanitární keramiky společnosti GROHE rozšiřují řady o kompletní koupelnová řešení

Od   | 

Plánování nové koupelny, nebo renovace té staré, může být častokrát doprovázeno nekonečným výběrem z množství sanitárních produktů a vodovodních baterií, které jsou na trhu k dispozici. Jednotlivé komponenty od různých výrobců k sobě jen výjimečně pasují stylem a designem. Výsledek častokrát působí chaoticky. V dnešní době máme možnost vyhnout se tomuto nechtěnému faktoru a zařídit si koupelnu v nadčasovém stylu s jednotnou atmosférou.

Rozšířením řady sanitární keramiky nabízí společnost GROHE možnost navrhnout si vlastní koupelnu podle individuálních představ a osobitého vkusu na pevných základech moderního designu a praktických funkcí.

Umyvadlo z kolekce Euro

Společnost GROHE je předním světovým výrobcem kompletních koupelnových řešení a své tři rady koupelnové keramiky Cube, Euro a Bau nyní doplňuje o novou kolekci Essence. Tato novinka se může mimo jiné pyšnit také významným prvenstvím. Kromě umyvadel různých velikostí, bidetů a toalet jsou součástí portfolia nové řady Essence i vany. Díky kompletním koupelnovým řešením zjednodušuje GROHE hledání dokonalé kombinace do koupelny. Uvedením nové řady Essence na trh dochází i k rozšíření řady Euro o vestavná nábytková umyvadla o šířce 80 a 100 cm. Obzvláště vhodné jsou pro nové projekty. Prémiové nástěnné toalety Euro s mísou bez okrajového splachovacího kruhu se snadno instalují a jsou nabízeny za atraktivní ceny.

Koupelnová kolekce Bau

Nová řada Essence je souladem precizního designu se zaměřením na to, co je skutečně důležité

Nápaditost, čistota linií a lehkost – těmito vlastnostmi by se dala popsat řadu produktů Essence. Příznačné jsou jemné, organické tvary podtrhující touhu zbavit se všech nepotřebných prvků a soustředit se jen na to, co skutečně potřebujeme. Jsou to jednoduchá, elegantní keramická řešení, která reflektují krásu přírody. Standardní výbavou všech produktů řady Essence je antibakteriální, snadno udržovatelný povrch PureGuard. Vany jsou k dispozici v podobě stojících, zapuštěných a vestavěných variant, díky kterým jsou ideálním řešením do každé koupelny bez ohledu na styl. Designovou celistvost uzavírají tenká WC sedátka s plynulým sklápěním a mísy bez okrajového splachovacího kruhu. Řada sanitární keramiky Essence je v duchu filozofie kombinace GROHE PerfectMatch dokonale sladěná s koupelnovými bateriemi GROHE Essence, Atrio, Plus a Lineare. Poskytuje tak architektům, designérům a instalatérům možnost navrhnout dokonalé řešení na míru jednotlivým zákazníkům bez kompromisu.

Koupelnová kolekce Essence

Harmonické propojení formy a funkce v sanitární keramice

Tři řady sanitární keramiky GROHE, Cube, Euro a Bau, nabízejí široké množství návrhů a kombinací koupelnového interiéru. Moderně laděné produkty plné relaxace a hranatých, minimalistických tvarů najdete v řadě Cube. Naopak řada Euro je vhodná především pro rodinné nebo úsporné koupelny všech velikostí. Je spojením prvotřídního výkonu a atraktivní ceny. Součástí této řady sanitární keramiky jsou také vestavná nábytková umyvadla, která poskytují více úložného prostoru, a nástěnné toalety, které skvěle doplňují nové produkty. Sanitární keramika Bau se může pyšnit nadčasovým vzhledem plným odlehčených, zaoblených tvarů, které z ní činí dokonalou volbu pro milovníky sofistikovaného designu.

Koupelnová řada Cube

Fotogalerie:

 

VÍCE SE DOZVÍTE ZDE

 


You must be logged in to post a comment Login