Architektura a design

Nové designové radiátory Zehnder: Fádní tvary a barvy jsou minulostí

Od   | 

Rozhodli jste se vymalovat nebo osvěžit interiér vaší domácnosti? Nezapomeňte se zaměřit i na radiátory. Staré a zašlé topení je totiž tou nejčastější vadou na kráse nového prostoru a dokáže výsledky snahy zmařit. A přitom stačí tak málo! Vyměnit stávající radiátory za nové a moderní.

Oprýskané a zašlé topení je noční můrou nejedné místnosti. Jeho výměna ale může být velmi snadná. A co víc, prostor získá zcela nový vzhled a promění se ve svěží a módní interiér. Stačí si jen vybrat ten správný tvar a barvu.

Módní trendy ve světě radiátorů

Topení je často nedílnou součástí všech místností v domě a mělo by tak splňovat designové požadavky dané místnosti. Vybírat dnes můžete z jednoduchých nebo atypických provedení a uspokojit tak i sebemodernější interiér. Kromě zajímavých a praktických tvarů se ale nyní nabídka radiátorů Zehder rozšířila o celou paletu těch nejmodernějších barev!

Kam se designové radiátory hodí

Hlavní předností a výhodou radiátorů Zehnder je, že uspokojí potřeby jak koupelen, tak i ostatních obytných prostor. Současná nabídka totiž vychází z dlouhodobého sledování trendů v oblasti bydlení. Díky pečlivému studiu designu, materiálů a barev tak Zehnder přichází se zcela jedinečnou nabídkou nadčasových barevných tónů a stylů.

Nezapomeňte na nadčasovost

I když jsou některé trendy velice úspěšné a dlouhodobé, vždy je třeba myslet na nadčasovost. V případě radiátorů Zehnder to ale bude snadné. Ačkoliv totiž reagují na barevné trendy, stále si zachovávají potřebnou neutralitu, kterou oceníte při dalších změnách v interiéru. Dokáží tak ozvláštnit moderní domácnost, ale splynou i s tradičněji pojatými prostory.

Jaké barvy radiátorů jsou v kurzu

Pokud byste v nové paletě barev čekali divoké a výrazné odstíny, hledali byste marně. Ačkoliv jsou radiátory Zehnder velmi módní, základní myšlenkou pro jejich design je skutečná nadčasovost. Přesto je nabídka barev velmi široká.

Jemné a krémové odstíny

Krémové a světlé barvy prostorům sluší. Dokáží v nich navodit pocit klidu a čistoty. Pokud ve vašem interiéru převládají barvy, jako je béžová, slonovinová, bílá nebo světle hnědá, pak si v nabídce najdete radiátor, který se do interiéru snadno začlení.

Krémové tóny budou slušet i radiátoru Zehnder Charleston. Ten je dostupný v několika designových variantách i povrchových úpravách. Zdroj: © Zehnder Group

Šedé a grafitové odstíny

Pokud jste se zamilovali do betonu, měli byste se jeho potenciál využít ve všech ohledech. Inspirací by se tak měl stát nejen jeho surový povrch, ale především paleta barev, kterou se vyznačuje. Z nabídky Zehnder podpoří barevnou jednotu betonu odstíny jako grafit nebo chrom, či odstíny šedé a černé barvy.

Svět šedivých a černých tónu nemusí být nudný. Radiátoru Zehnder Kazeane černá barva přímo lichotí. Zdroj: © Zehnder Group

Přírodní zelené tóny

Zelená barva a její odstíny do interiéru přináší energii přírody, harmonii, klid a závan svěžesti. Přírodní odstíny zelené jsou dnes velmi populární a radiátorům vyloženě svědčí. Pro interiéry, kterým zelená dominuje, jsou ideálním řešením radiátory v krémových, šedivých nebo zelených tónech. Díky modernímu designu a jedinečné barvě nebude takové topení pouze praktickou, ale také velmi originální záležitostí.

Tělové, hnědé nebo zelené odstíny topení dodají interiéru atmosféru klidu a harmonie. Zdroj: © Zehnder Group

Zemité barvy

Zemité tóny se v prostoru postarají nejen o jeho zútulnění, ale také v sobě přinesou teplo rodinného krbu. Pokud svůj domov plánujete zahalit do hutných zemitých tónů, pak je doplňte o radiátory v terakotových odstínech. Skvěle bude vypadat také bronzová, béžová nebo champagne barva.

Terakotové a krémové odstíny prospějí jak klasickým radiátorům jako Zehnder Charleston, tak plochým modelům, mezi které patří Zehnder Roda. Zdroj: © Zehnder Group

Relaxační modré a šedivé tóny

Zatímco dříve vsázely interiéry spíše na neutralitu, v současnosti se čím dál většímu úspěchu těší modrá barva a její tmavé tóny. Ty v sobě nesou jiskru mystiky a prostor v takové barvě se stává oázou pro klid, odpočinek a regeneraci. Aby se interiér neroztříštil rušivými elementy, Zehnder obohatil vějíř barev o několik odstínů módní modré barvy, ale nezapomněl ani na kontrastní tóny, které budou slušet nejen radiátorům, ale také doplňkům.

Modrá barva promění prostor v luxusní wellness. Zdroj: © Zehnder Group

Designová koupelna s akcí Colours free

Designové topení se hodí nejen do bytových prostor, ale také do koupelny. Její vzhled totiž může posunout na zcela novou úroveň a současně posílit její praktičnost. Pokud se chcete rozloučit s mokrými ručníky a zimou, využijte akci Colours free. Během ní totiž nakoupíte radiátory v šesti různých barevných odstínech za cenu bílé varianty. Díky tomu získáte nejen praktické topení, ale i originální doplněk. Akce se týká odstínů Black Matt, Anthracite, Beige Quartz, Light Beige, Light Grey nebo Cement Grey a  během akce budete moci vybírat ze všech designů koupelnových radiátorů, kterými jsou:

 

Více informací najdete ZDE


You must be logged in to post a comment Login