Návštěvy bytů

Jennifer Lopez a Ben Affleck: Stěhují se do luxusního domu v Beverly Hills s překrásným výhledem

Od   | 

Jennifer Lopez a Ben Affleck hledali dlouho vysněný domov. Dokonce měli rezervováno několik domů, ale nakonec to nebylo to pravé. Nyní se zdá, že konečně našli své hnízdo lásky. Slavný pár, který měl svatbu v červenci minulého roku, zakotví v Beverly Hills v Los Angeles. Jak vypadá stavba s šesti ložnicemi a deseti koupelnami?

Na terase je i krytá venkovní kuchyně, kde se dají pořádat party s přáteli, ale i klidně grilování s rodinou. Zdroj: Profimedia

Úchvatný dům pořídily slavné hvězdy za 60 milionu dolarů s rozlohou úžasných 4270 metrů čtverečních. Patří k němu veliký pozemek, tělocvična, kadeřnický salon, masáže, domácí kino, vinný sklep, herna, bazén, ohniště a ještě samostatný penzion pro hosty o rozloze 465 metrů čtverečních. Nechybí dům pro správce a ochranku. Do garáže se vejde až 12 aut a venku je místo pro dalších 80 vozidel.  Hlavní dům s mansardovou střechou a novopalladiánským vzhledem byl postavený kolem roku 2000 a má zajímavou historii. V roce 2002 byl prodán za 11 milionů dolarů Alexi Yemenidjianovi, bývalému generálnímu řediteli MGM Studios. O dva roky později jej prodal za 14 milionů dolarů Curtisi Somozovi, který si v současné době odpykává trest odnětí svobody v délce 25 let. Dům vystřídal ještě několik majitelů a nyní snad budou už ti poslední.

 

 

Široká příjezdová cesta se vine po soukromé cestě s impozantním branami zajišťujícími soukromí k přední části majestátního sídla. Vyvýšený pozemek s bazénem ve stylu resortu a rozlehlým trávníkem umožňuje využít krásných výhledů na kaňon, město a hory. Ovšem interiér je neméně úchvatný. Ať už jde o prostorné kino pro hosty vybavené širokoúhlým promítacím plátnem nebo pohodlnými křesly a gaučíky, nebo ohromující knihovnou, kam se vejdou stovky knih. Jennifer, jako správná hvězda, potřebuje samozřejmě svoji profesionální šatnu, kam uloží všechno své oblečení, šperky, boty a další doplňky. Je to žena, která miluje módu a zdejší šatna s mnoha úložnými prostory ji musela nadchnout. 

V domě je hodně denního světla. Nechybí ikony designu. Zdroj: Profimedia

Obývací pokoj je vybaven krbem a sousedí s kuchyní. Stejně jako jinde i zde jsou použity podlahy z tvrdého dřeva a neutrální barevná paleta. Díky prostorným oknům je všude dostatek přirozeného světla. Vedle obývacího pokoje se nachází ještě jídelna, ve které najdete také krb. Dále čítá masivní vyřezávaný dřevěný nábytek, dlouhý jídelní stůl a čalouněné židle. Nabízí průchod rovnou na terasu a nádherné výhledy.  

Dá se říct, že dům je plný kuchyní. Nachází se zde gurmánská, samostatná servisní a kompletní venkovní. Čtvrtá má své místo v samostatném domku pro hosty. který má i svůj obývací pokoj, jídelnu a ložnici. Honosné hlavní apartmá má obývací pokoj, dvě koupelny, dvě šatny a balkon s výhledem. Kuchyně jsou vybavené moderními spotřebiči a barevná paleta je opět světlá. Z otevřeného prostoru můžete jít do obývacího pokoje nebo do společenské místnosti s barem a stolem na ping pong. Velkolepost domu ukazují vysoké klenuté stropy s dřevěnými trámy, použité materiály těch nejluxusnějších značek a francouzská okna. Pracovna v domě má vlastní toaletu a přístup na terasu.

 

Oblíbené dekorativní stěrky: Které to jsou a kam pro ně?

 

Venkovní prostor je stejně úžasný jako vnitřek. Jen velikost celého pozemku je uchvacující. Což je skvělé, protože oba manželé mají děti z předchozích vztahů. Jennifer má děti dvě a Ben tři. Všichni si mohou užívat na kryté terase, která je ideální ke společnému stolování. Zábavu pod širým nebem nabízí vířivka, obrovský bazén s krásným výhledem a dokonce i kurty na basketbal nebo boxerský ring. Sportovní vyžití doplňuje sportovní salonek a krytý areál s vybavenou tělocvičnou, saunou nebo masážní místností. Součástí zahrady je dokonce amfiteátr s kapacitou 100 lidí, který je ideální pro improvizovaná i profesionální vystoupení.

Kuchyně je vybavená moderními technologiemi. Zdroj: Profimedia

Přátelé hereckého páru se mají také na co těšit. Součástí nemovitosti je totiž menší pension s vanou v japonském stylu, který je určen právě hostům. Jeho součástí je také prostorný obývací pokoj, několik ložnic a koupelen. To, co je pro jiné poměrně luxusní domek k bydlení, je zde ponecháno návštěvám. Žádné spaní na gauči. Jennifer i Ben vítají návštěvy často a ty se budou moci pokochat krásným bydlením a skvělým výhledem do okolí a na vzrostlé javory a živé ploty, které na pozemku hojně rostou.

 

Mechy jsou dokonalou přírodní dekorací: Které vybrat a kam pro ně?

 

Sídlo, které je inspirované tradiční architekturou východního pobřeží, se roztomile nazývá „wallingfordské panství“. Bylo nedávno zrekonstruované a rozšířené. Nachází se zde několik koupelen, z nichž každá je jedinečná a do detailu propracovaná. Zvlášť, aby neručila vzhled jednotlivých místností, je umístěná prádelna s několika pračkami a sušičkami. Je jasné, že zde se pere hodně prádla. Z fotografie níže je patrné, že ani v této velkolepé koupelně se designéři neodklonili od vzhledu celého domu. Kombinace bílé a černé tvoří originální kompozici. Detaily v podobě velkého zrcadla nebo zdobeného stropu dotváří celkový dojem. Není divu, že se do tohoto domu zamilovali. 

Z ložnice je překrásný výhled na město. Zdroj: Profimedia

Ložnice v domě jsou každá jinak zařízená, ale jedno mají společné. Jsou luxusní a každý detail promyšlený. Hlavní ložnice má k dispozici dvě koupelny, dvě šatny a balkon s výhledem do nádherného dvora. Jelikož postel je umístěna hned naproti oknům, čeká na zamilovaný pár probouzení vskutku pohádkové. Místnost je velká prakticky jako běžný byt pro rodinu a poskytuje pohodlí na velkém lůžku s hromadou dekorativních polštářů a dek. Pod okny se nachází příjemné posezení pro chvíle, kdy si manželé spolu budou chtít před spaním v klidu popovídat nebo si dát sklenku vína. Jako vždy nechybí nádherně zdobený strop a vkusný lustr uprostřed. 

Pár, s láskou označovaný jako „Bennifer“, se předtím zajímal i o jiné nemovitosti. V březnu si rozmysleli koupi sídla v Pacific Palisades za 64 milionů dolarů. Možná to byl osud, protože následně se šli podívat právě do tohoto domu, který je poblíž, a ten si zamilovali. Oba manželé do nemovitostí investují celkem hojně a každý z nich jich vlastní několik. Nyní se těší, že konečně zakotví.

Zdroje info: hellomagazine.com, dirt.com, scmp.com, Profimedia

Fotogalerie:

 

 

 

 

 


You must be logged in to post a comment Login