Architektura a design

Inteligentní osvětlení pro každodenní život: WiZ uvádí na evropský trh zcela novou generaci produktů

Od   | 

 Signify (Euronext: LIGHT), světový lídr v oblasti osvětlení, právě oznámil oficiální spuštění nejnovější generace inteligentního systému osvětlení WiZ v Evropě. WiZ nabízí komplexní řadu cenově dostupných inteligentních světel a příslušenství, které lze snadno nastavit pomocí Bluetooth a stávající Wi-Fi sítě. Přidání systému WiZ splňuje poslání společnosti Signify, aby zákazníci mohli pocítit kouzlo světla prostřednictvím přístupných produktů inteligentního osvětlení, které mají intuitivní ovládání.

„Jsme velmi nadšeni, že jsme v Evropě oficiálně uvedli portfolio Wi-Fi + Bluetooth WiZ Connected a zpřístupnili naše produkty široké veřejnosti. Jsme hrdí na náš ekosystém, který přináší inovativní řešení osvětlení pro každodenní život a umožňuje spotřebitelům ovládat svá světla a příslušenství ihned po vybalení z krabice, nabízí produkty stejně přístupné a snadno použitelné jako normální osvětlení, které je ale zároveň inteligentní a propojené,“ řekl Jean-Eudes Leroy, spoluzakladatel a obchodní ředitel společnosti WiZ Connected.

Plug & Play: Jednoduché a chytré osvětlení pro každého

Portfolio WiZ Connected zahrnuje světla a příslušenství, která se velmi snadno instalují a umožňují zákazníkům okamžitě poznat výhody inteligentního osvětlení. Stačí jednoduše zašroubovat nové WiZ osvětlení, stáhnout si intuitivní mobilní aplikaci WiZ a rovnou si začít užívat světla. Nejnovější produkty přicházejí s čipem Wi-Fi a Bluetooth s duálním protokolem, který proces párování ještě usnadňuje a zvyšuje spolehlivost. V brzké budoucnosti společnost Signify zavede tuto skvělou funkci na celou řadu produktů WiZ. Prostřednictvím různých režimů mohou zákazníci snadno nastavit dokonalé světlo ke studiu, vytvořit příjemné prostředí napodobením krbu nebo svíček a automatizovat a synchronizovat světla s denními činnostmi nebo nastavit světla tak, aby je plynule probudila nebo zklidnila před spaním.

Hlasové a inteligentní příslušenství pro snadnou správu světel

Kromě toho mohou zákazníci používat WiZ pro snadnou správu světel pomocí hlasového ovládání přes Amazon Alexa, Google Home nebo Siri, aniž by museli použít samotnou aplikaci. Další možností je použití univerzálního ovladače WiZmote, který umožňuje zákazníkům snadno ovládat světla a přizpůsobovat oblíbené režimy pro každou místnost. Nebo lze také použít pohybový senzor WiZ, který umožňuje bezdotykové ovládání pro snadný uživatelský zážitek a při vstupu do místnosti automaticky zapne světla na předdefinované nastavení. Funguje to i v případě, že je připojení Wi-Fi přerušeno, a to díky stejnému nízkoenergetickému protokolu RF jako na WiZmote. Jednoduše stačí projít kolem a spustit tak světla. A pro další kouzlení s inteligentním osvětlením stačí nainstalovat novou chytrou zásuvku  WiZ, která dokáže okamžitě proměnit jakékoli světlo na světlo inteligentní, protože ho bude možné ovládat prostřednictvím aplikace WiZ nebo dálkového ovládání.

Tolik možností, tak malé úsilí

Rozhraní aplikace WiZ je uživatelsky přívětivé a intuitivní s jednoduchým systémem „drag and drop“ pro organizování a ovládání světel a příslušenství. Přednastavené scény a rutiny zjednodušují každodenní život a pomáhají spotřebitelům najít perfektní nastavení světla pro každou denní dobu. Režim cirkadiánního rytmu automaticky vybere správný typ světla v závislosti na denní době. Chladné, energické světlo s jasnou intenzitou pro produktivní ráno postupně přecházející na měkké teplé tlumené světlo pro poklidný večer plný odpočinku. Uživatelé tak mohou následovat přirozený denní rytmus i v interiéru.

Dejte svým hostům kontrolu

Jednoduchá mobilní aplikace WiZ nabízí možnost nechat více uživatelů spravovat světla s různými oprávněními. Členové domácnosti mezi sebou mohou snadno sdílet přístupové právo k WiZ domácí funkci, ostatní členové si mohou aplikaci jednoduše stáhnout a zadat kód pozvánky bez konfigurace. Po připojení ke stejné Wi-Fi síti pak hosté mohou také využívat ovládání světel.

 

Nejnovější  trendové produkty

Spuštění ekosystému WiZ v Evropě znamená, že celé portfolio propojeného osvětlení WiZ bude nyní široce dostupné, včetně několika nových a aktualizovaných produktů a příslušenství:

  1. Wi-Fi + Bluetooth žárovky a bodovky v bílých a barevných odstínech, včetně nejvýkonnější žárovky propojeného osvětlení A 67 (1600 lm), která je ekvivalentní 100 W žárovce, stejně jako standardní žárovka E27, bodovky GU10, svíčky E14 a velké kulaté žárovky E27 (G95). Všechny poskytují syté barvy, které dokážou vytvořit skvělou atmosféru, prozářit každou domácnost jasným studeným světlem a vytvořit útulnou atmosféru pomocí teplého bílého světla.
  2. Široká škála žárovek WiZ Filament s viditelnými vlákny v čirém i jantarovém provedení, která kombinuje skvělý vzhled s inteligentní technologií a dodá každému interiéru nostalgický retro nádech.
  3. Portfolio WiZ zahrnuje také celá svítidla, například stolní lampu WiZ Hero, která přichází s jednoduchým designem odrážejícím životní styl v souladu s přírodou. Lampa WiZ Quest s nastavitelnou hlavicí je pak ideální pro vytvoření nepřímého náladového světla.
  4. Skvělé doplňky, které usnadňují ovládání inteligentního osvětlení, včetně stávajícího WiZmote ovladače a nového pohybového senzoru WiZ.
  5. Chytrá zásuvka WiZ umožňuje uživatelům ovládat svá stávající světla nebo zařízení pomocí aplikace WiZ, takže si mohou užít například hlasové ovládání nebo ovládání světel mimo domov.

Plně respektujeme soukromí dat: Proces vytváření a přihlašování účtů aplikace WiZ je zcela anonymní při použití přihlašovacích údajů třetích stran s účty Apple, Google nebo Facebook. Vše, co společnost WiZ získá, je jedinečné ID, které neobsahuje žádné osobní údaje, aby bylo možné ji přidružit k domovské stránce WiZ. Neshromažďují se žádné osobní údaje (jako jsou jména, mobilní čísla, e-maily). WiZ nikdy nezískává, neuchovává ani nepoužívá žádné osobní informace týkající se poskytovatelů používané pro přihlášení. Neexistuje žádné riziko hacknutí soukromých dat, protože nejsou přítomna v zabezpečeném cloudu AWS.

 

 


You must be logged in to post a comment Login