Koupelny

Bidet do každé koupelny: Všestranná toaleta Geberit AquaClean Tuma

Od   | 

Bidet se stává běžnou součástí koupelen. Ne každá domácnost si však může s ohledem na prostorovou náročnost dovolit instalaci bidetu vedle splachovacího záchodu. Pokud toužíte po komfortu, který nabízí očista vodou, seznamte se s novinkou – Geberit AquaClean Tuma – toaletou s integrovanou sprchou.

Toaleta AquaClean Tuma pochází z dílny designéra Christopha Behlinga a byla vytvořena tak, aby se zbytkem interiéru koupelny splynula v harmonický celek. Díky svému aerodynamickému designu a mimořádně štíhlým proporcím je vhodná i do malých koupelen. 

Prohlédněte si video, jak se tvářili lidé, kteří toaletu poprvé vyzkoušeli: ZDE

Toaleta Aquaclean Tuma s integrovanou sprškou je vhodná i do malých koupelen.

Toaleta Aquaclean Tuma s integrovanou sprškou je vhodná i do malých koupelen.

Nová toaleta s integrovanou sprchou AquaClean Tuma v sobě spojuje čistý, elegantní design se sofistikovanou a inovativní technologií. Pokud teprve koupelnu plánujete, vyberte si kompletní toaletu včetně keramické mísy. Jestliže se nechcete pouštět do větší rekonstrukce, ale přesto byste rádi využívali všech výhod, které poskytuje očista vodou, potěší vás varianta ve formě sedátka s integrovanou sprchou, které lze dodatečně namontovat na stávající WC mísu. 
Geberit AquaClean Tuma díky několika barevným a materiálovým variantám nabízí nespočet možností, jak ji zkombinovat se zbytkem interiéru. Její designový kryt lze sladit s tlačítkem splachování Geberit a pozvednout tak vzhled celé koupelny. 

Funkce a technologie pro ještě vyšší komfort

Pod jednoduchým a elegantním designem tohoto chytrého produktového konceptu se skrývá sofistikovaná a inovativní technologie, jako například průtokový ohřívač optimalizovaný pro tvrdou vodu, funkce odstranění vodního kamene nebo vysoce efektivní technologie sprchování WhirlSpray s nízkou spotřebou vody. Další funkce, jako například ohřev sedátka, osoušení teplým vzduchem, odsávání zápachu a keramická mísa bez okrajů Rimfree® ještě více umocňují prožitek komfortu a pohodlí. Uživatelsky přívětivé dálkové ovládání umožňuje intuitivním způsobem nastavit všechny funkce tak, aby vyhovovaly osobním preferencím majitelů. „Geberit AquaClean Tuma je výsledkem našeho dlouhodobého zaměření na design, komfort, čistotu a ekologickou udržitelnost a zároveň jasným důkazem toho, že jdeme správnou cestou,“ říká Armin Gierer, vedoucí produktové řady Geberit AquaClean.

Jemná, osvěžující sprcha. Patentovaná technologie sprchování WhirlSpray poskytuje jemnou a osvěžující očistu a zároveň má nízkou spotřebu vody.

Jemná, osvěžující sprcha.
Patentovaná technologie sprchování WhirlSpray poskytuje jemnou a osvěžující očistu a zároveň má nízkou spotřebu vody.

Osoušení teplým vzduchem o teplotě těla

Osoušení teplým vzduchem o teplotě těla

Odsávání zápachu a vyhřívané sedátko

Odsávání zápachu a vyhřívané sedátko

Svěžest horských bystřin

Název „Tuma“ je odvozen od stejnojmenné švýcarské horské řeky a ztělesňuje čistotu a energii. Řeka Tuma nacházející se ve švýcarském kantonu Graubünden je jedním z pramenů řeky Rýn. Vyvěrá na východním úbočí hory Rossbodenstock, dále protéká jezerem Toma (místní mu říkají Tuma) a o pár kilometrů dál vtéká do Předního Rýna, jednoho ze dvou hlavních pramenů řeky Rýn. Nová toaleta Geberit AquaClean Tuma s integrovanou sprchou naplňuje naši přirozenou touhu po svěží čistotě, jejímž synonymem se stala právě značka Geberit AquaClean.

Název „Tuma“ je odvozen od stejnojmenné švýcarské horské řeky.

Název „Tuma“ je odvozen od stejnojmenné švýcarské horské řeky.

I vy můžete vyzkoušet novou toaletu Geberit AquaClean Tuma na vlastní kůži.

Desítky testovacích zón jsou vám k dispozici po celé České republice. Vaši nejbližší testovací zónu najdete na adrese: ZDE


You must be logged in to post a comment Login