Ložnice

A kam schováváte erotické pomůcky vy?

Od   | 

Jsem milovnicí thrillerů. Měřítkem je pro mne film “Seven” a myslím, že až do dnešního dne nikdo nic lepšího nenatočil. A není to rozhodně kvůli Bradu Pittovi, toho jsem začala vnímat až o mnoho let později. Thrillery mě naučily, že nic jako dokonalá vražda neexistuje. A průzkumem, který jsem si udělala před, respektive pro napsání tohoto článku, jsem zjistila, že obdobně neexistuje nic jako dokonalá skrýš.

Čelo postele Angle vytváří skvělé soukromí

Čelo postele Angle vytváří skvělé soukromí

„A kdyby se ti chtělo, mohla bys napsat článek o tom, kam schovat erotické pomůcky, aby je děti neobjevily.“

Obrat „kdyby se ti chtělo“ nezaváněl žádným konkrétním termínem, což bylo jenom dobře, protože vzhledem k tomu, že nemám děti, bylo nad slunce jasné, že se tentokrát musím uchýlit k něčemu, co dělám k smrti nerada – zeptat se. Učinila jsem tak asi třikrát v životě a trauma mám ještě dnes. Další tři týdny jsem se tvářila, že jsem podobné zadání nikdy neslyšela, ale osudu utéci nelze, a tak jsem nakonec jednoho rána na facebooku napsala, zda bych se na své kamarádky s jedním či více potomky mohla obrátit s jednoduchým dotazem. Ještě jednou chci tímto všem zúčastněným poděkovat, reakce byla úžasná. Krom ochotných odpovědí jsem si domluvila jeden oběd, několik setkání u kávy, přečetla si několik opravdu kouzelných historek ze života, a nakonec dospěla k poznání, že… ale o tom až nakonec, vezměme to pěkně popořadě. Do určitého věku děti ani netuší, co že to máte na nočním stolku a se skrýváním si hlavu lámat nemusíte. Některé pomůcky pro vaše postelové hrátky mohou vypadat spíše jako designové dekorace a tak i návštěva by možná ani nepoznala jejich skutečný účel. 

Lůžko formy Bolzan s dekorativním čelem

Lůžko formy Bolzan s dekorativním čelem

Jedna kamarádka mi vyprávěla, jak si její manžel kdysi schoval své časopisy pod sedačkou v obývacím pokoji. Synové, tehdy ještě malí, je našli, udělali si z nich silnici, a když do pokoje vešla babička, která je hlídala, vesele se proháněli svými autíčky přes všechna ta prsa a penisy.  

Jiná kamarádka pravila, že v dnešní době je jediná dobrá skrýš v jejich domácí knihovně v oddělení s klasiky. Jirásek je prý téměř neochvějná jistota. Mně se to zdá trošku nepraktické, ale jednak jsem se zapomněla zeptat, kde mají doma knihovnu, a pak – nemám ty děti, takže poměr praktičnost/jistota mi není úplně do detailu znám.

Jeden z mála mužů, kteří se nenechali zmást formulací mého dotazu, odpověděl, že je mají klasicky v nočních stolcích. Je si celkem jistý, že děti už je i našly, ale ty malé z toho prý ještě nemají rozum a puberťáci alespoň pochopí, že je to součást života, a on jen čeká, kdy se zeptají. Osobně si myslím, že puberťáci už se nebudou ptát táty, ale googlu, pokud už se ho nezeptali ještě před nálezem samotným.

Zásuvky nočních stolků jsou jednoznačně nejpoužívanější skrýší vůbec. Většina rodičů i počítá s tím, že jejich obsah bude dříve nebo později objeven, ale tak nějak mám pocit, že se drží příslovečného „pod lampou je největší tma“. Následují zásuvky s dámským spodním prádlem, horní police ve skříních, schovka za komínky oblečení a také se nám objevil koš na prádlo s falešným dnem.

Postel IKO od italské firmy Flou

Postel IKO od italské firmy Flou

Má dlouholetá přítelkyně to shrnula následovně:

„Jani… Ať schováš, kam schováš, kufřík, tajemnou krabičku, krabici od bot…za prádlo, za šaty, dozadu do šuplíku… vždycky najdou. Ale to odhalení si většina dětí nechává pro sebe. V pubertě se pak dočkávají rodiče obvinění mezi řádky jako “vy dva úchylové”. A to nejde o žádné dramatické hračky. Ta naše se diplomaticky nikdy nepřiznala, ale v podstatě dorostla do pochopení a vzdělání v tajemství. Možná je to jako s dárky od Ježíška – také v určitou dobu prozřou, ale hrají dál s rodiči tu hru podle pravidel. Taktnější děti si o svých bozích rodičích myslí právě opak toho, co si myslí taťkové a mamky, že si myslí.“

Vzpomínáte na ten díl seriálu Sex and the City, kdy Miranda zjistí, že jí z nočního stolku zmizel vibrátor, ale objevily se tam obrázky svatých? To její (pohoršená) hospodyně vibrátor odnesla do koupelny a dala ho do zásuvky hned k fénu. A stejně tak babička jedné mojí kamarádky, tehdy krátce vdané, když našla při úklidu vibrátor, nakráčela za ní jako bohyně pomsty se slovy: „Tobě manžel nestačí?“. Ze všech těch příběhů jsem zkrátka přišla na to, že největší malér je, když erotické pomůcky objeví generace ve věku našich prarodičů.

P. S. A abych předešla všem těm zvídavým dotazům – v zásuvce se spodním prádlem 😉

Voály byly na nebesích původně ochranu před hmyzem. V dnešní době slouží jako dekorace, za kterou se můžete i schovat.

Voály byly na nebesích původně ochranu před hmyzem. V dnešní době slouží jako dekorace, za kterou se můžete i schovat.

Zdroj: Flou, Bolzan a Presotto

 

2 Comments

  1. Pingback: Chceš-li poznat Prahu, použij nohy! - HomeInCube

  2. Pingback: DVOREK A NĚKOLIK DALŠÍCH HISTOREK - HomeInCube

You must be logged in to post a comment Login