Koupelny

Změňte svůj každodenní zážitek z vody s proudem PowderRain

Od   | 

Velmi jemné mikrokapky nového proudu PowderRain zajišťují u sprch hansgrohe Raindance snový požitek ze sprchování.

Zvláštní součástí našeho každodenního života se stalo sprchování. Koupelna je oázou pohody, kam můžete uniknout a zotavit se z nabitého programu. Je částí Vašeho domova, kde si můžete dopřát soukromí, relaxovat, zbavit se stresu a vypnout.

Značka hansgrohe vyvinula sprchový proud, díky němuž je zážitek ze sprchování ještě jedinečnější a ještě více přispívá ke chvíli uvolnění. Jde o inovaci, která vás přepraví z každodenní zkušenosti do nového světa sprchování. Vaši kůži pokryjí tisíce miniaturních hedvábných kapiček a vy tak získáte možnost ztratit se ve svých myšlenkách a nechat hýčkat své smysly.

Více proudových otvorů pro hebké mikrokapky

U nově vyvinuté technologie mikrokapek je samotný proud RowderRain mnohem jemnější než běžné sprchové proudy. Namísto jednoho proudového otvoru má PowderRain u každé trysky hned šest malých otvorů, které proud díky promyšlené technologii přeměňují na tisíce mikrokapek. Díky nízké hmotnosti pak mikrokapky dopadají na kůži se sametovou hebkostí. Tím se automaticky omezuje i stříkání, což je velká výhoda u otevřených sprch, a obecně není zapotřebí sprchu tolik čistit. „A proudy jsou také více u sebe, takže je skrápění kůže ještě intenzivnější“, vysvětluje Jan Heisterhagen. K hýčkajícímu a všemi smysly vnímanému požitku ze sprchování navíc přispívá příjemná akustika. Odborníkům v nové zvukové laboratoři hansgrohe se podařilo snížit hluk u tohoto proudu PowerRain při sprchování o téměř 20 procent.

Minimální kapky – maximální efekt

Mnoho malých věcí často dosáhne většího účinku – to je další princip převzatý z přírody, který využíváme u našeho nového proudu PowderRain. Voda díky výrazně většímu počtu kapek dopadá na kůži ve velké ploše. Tím je PowderRain nejen obzvláště efektivní např. při vymývání šamponu, ale navíc přispívá k úspoře vody: PowderRain snižuje spotřebu vody u ručních sprch o téměř 30 procent, jen na 12 litrů za minutu. Hodnota byla naměřena porovnáním proudu PowderRain a proudu Rain na ruční sprše hansgrohe Raindance Select S 120 P s přibližným tlakem vody 3 bary. Méně vody zároveň znamená menší spotřebu energie.

PowderRain v produktech

PowderRain je poprvé použit u ruční sprchy hansgrohe Raindance Select S 120 s označením „P“. Ruční sprcha je vybavena proudy Rain, Whirl Air a nyní také PowderRain pro tři typy sprchování: Rain je jako plný dešťový proud ideální pro obvyklé, rutinní sprchování. Masážní proud Whirl cíleně a účinně oživí kůži a svaly. PowderRain se díky jemným mikroproudům postará o hlubokou relaxaci plnou požitků. Druh proudu se mění velmi snadno, pouhým stisknutím velkého tlačítka na rukojeti. Sortiment PowderRain zahrnuje také horní sprchy Raindance, sprchové sady a Showerpipes v kombinaci s bateriemi pod omítku a na omítku a také termostatickými bateriemi. Neobyčejný požitek ze sprchování se tak dá zařídit v každé koupelně, nezávisle na jejím uspořádání. 

Hansgrohe je prémiovou značkou sprchových, koupelnových a kuchyňských armatur mezinárodní skupiny hansgrohe. Hansgrohe s mnohokrát oceněnými produkty dává tvar vodnímu proudu v kuchyni a koupelně. Protože zde lidé tráví čas, který je pro ně obzvláště důležitý – a prožívají drahocenné okamžiky s vodou. Pro tyto momenty vyvíjí značka hansgrohe nadčasová řešení, která v sobě spojují vynikající design, dlouhodobou kvalitu a inteligentní funkce pro maximální komfort ovládání. Díky hansgrohe je voda jedinečným zážitkem!

 

Doporučená cena nové sprchové hlavice je 3 000 Kč včetně DPH a najdete ji v prodejnách firmy SIKO

 

VÍCE TAKÉ ZDE

 


You must be logged in to post a comment Login