Inspirace

Zbavte se skvrn s použitím přírodních přípravků – rychle, účinně a ekologicky

Od   | 

Vydejte se do boje proti skvrnám účinně, cíleně a navíc ještě ekologicky. Vyzkoušejte produkty Frosch.

Jejich unikátní receptura z čistě přírodních produktů je stejně účinná jako chemické čističe. Jednoduše si poradí s rychlým odstraněním skvrn před praním, a to jak se skvrnami na bílém, tak i barevném prádle. Navíc při jejich použití jsou maximálně šetrné k vaší pokožce a nezanechávají po sobě ekologickou stopu.

Nejen obaly jsou ze 100% recyklovaného a opětovně recyklovatelného materiálu, ale i celý výrobní proces probíhá podle nejvyšších ekologických standardů.

Receptura s citronem se skvrnami hravě zatočí. Zdroj: Frosch

Odstraňovač skvrn s aplikátorem Citron si poradí na barevném i bílém textilu mimo jiné i se skvrnami od trávy, ovoce, čaje a kávy. Skvrny zmizí, ale barvy nevyblednou. Vyzkoušejte ho třeba na límci košil.

Sprej na skvrny à la žlučové mýdlo nebo odstraňovač skvrn à la žlučové mýdlo  fungují obdobně jako žlučové mýdlo, které již možná znáte. Jsou založeny pouze na rostlinné bázi a nemusíte se bát je použít pro barevné i bílé prádlo určené osobám s citlivou pokožkou. Jeho snášenlivost je dermatologicky potvrzena.

Dětská řada obsahuje i speciální sprej na skvrny na dětském oblečení. Zdroj: Frosch

Na účinném přírodním složení funguje i sprej na skvrny na kojeneckém prádle. V tomto případě je aktivní látkou citrát. Vyhraje snadno boj s odolnými skvrnami na kojeneckém a dětském prádle. Skvrny od mléka, kaší a příkrmů jsou pro něj hračka. V jeho péči budou vaše ratolesti jako v bavlnce. Že si tím můžete být jisti, dokládá Frosch mimo jiné velice přísnou certifikací EMAS, kterou pravidelně obhajuje již 11 let.

 

 


You must be logged in to post a comment Login