Obývací pokoje

Zásuvky v podlaze, které nekazí design

Od   | 

Podlahové zásuvky vám pomůžou udržet řád v kabelech. Navíc vás zcela zbaví prodlužovacích šňůr.

V dnešních moderních interiérech se bez podlahových zásuvek již prakticky neobejdete. Jsou skvělým pomocníkem v případech, kdy potřebujete zapojit lampu, reproduktory, televizi nebo počítač uprostřed (v prostoru) místnosti a nechcete zakopávat o kabely. Podlahové zásuvky kombinují efekt neviditelnosti a bezproblémového přístupu.

Víko lze překrýt jakoukoli krytinou – v interiéru je prakticky neviditelná

Zásuvkové podlahové boxy se totiž ukrývají pod praktickým víkem, na jehož vnější straně je nalepená vaše podlahová krytina. Ta může být libovolného druhu. Víko ale můžete pojmout také jako designový doplněk a vybrat si zcela jinou povrchovou úpravu, např.nerez nebo hliník. Ať už zvolíte jakoukoliv podobu víka, jedno je jisté – díky němu uvidíte zásuvky jen v okamžiku, kdy do nich budete chtít něco zapojit.

Podlahový zásuvkový box s nerezovým víkem.

Designové zásuvkové podlahové boxy je možné instalovat také do zdvojených (dvojitých) podlah, např.při rekonstrukcích podkrovních bytů apod.

Podlahová zásuvka určená do zdvojených podlah.

A to není všechno. Díky konstrukci podlahových boxů a předem připraveným otvorům ve víku budete mít zásuvky i zástrčky ukryté i v okamžiku, kdy je používáte. Pokud si dobře rozvrhnete umístění podlahových zásuvek, můžete navíc klidně dát sbohem všem prodlužkám.

Podlahová zásuvková krabice, která se „ztratí“ v každém interiéru.

Podlahové boxy nemusí přivádět jen elektrickou energii, ale slouží také pro rozvod audia, PC kabeláže, TV-SAT, HDMI, USB atd.. I proto je oceníte nejen v domácnosti, ale také v kancelářích. Nemusíte se přitom obávat většího zatížení. Základem podlahových zásuvek je pevná krabice, která bez problémů vydrží i kancelářskou zátěž včetně pojezdů těžkými předměty. Konstrukce navíc umožňuje také instalaci v blízkosti podlahového topení.

Venkovní zásuvky schováte i do trávníku

Podlahové zásuvky vám skvěle poslouží také v exteriéru. Vodotěsné varianty zahradních zásuvek s krytím IP67 můžete instalovat klidně i na zahradu nebo na příjezdovou cestu ke garáži, či na terasu.

Venkovní podlahová zásuvka je elegantní i na terase.

Díky nástavci může být venkovní zásuvka používána celoročně.

Venkovní podzemní zásuvky se dodávají také ve variantách čtverec.

Venkovní zásuvka s dostatečným krytím (IP67) proti vodě nebo prachu

Nejste si jisti, který typ se bude nejvíce hodit pro vaše potřeby? Stavte se do showroomu v pražském Hloubětíně (Aloisovská 934/8), kde vám společnost Stakohome předvede využití podlahových zásuvek v praxi a poradí při výběru.

Více informací na  http://www.podlahove-zasuvky.cz,
nebo na telefonu: 226 517 522, mobil: 776 780 378.

Společnost Stakohome má v nabídce i další zajímavé produkty, např.zcela neviditelné reproduktory vyznačující se skvělým zvukem za přijatelnou cenu

www.skryte-reproduktory.cz nebo luxusní a originální (ruční práce) radiátory a osvětlení z Francie více na www.luxusni-radiatory.cz

Stakohome Network s.r.o., www.podlahove-zasuvky.cz


You must be logged in to post a comment Login