Osvětlení

Zásuvky na zahradu

Od   | 

Možná vás tato možnost ani nenapadla, protože jste se domnívali, že podlahová elektrická zásuvka je záležitostí interiéru. Pravda je, že dokáže stejně účinně pomoci venku i uvnitř, a podle toho pak mluvíme o interiérových či venkovních (exteriérových) podlahových zásuvkách.

Hlavním úkolem každé podlahové zásuvky je dovést elektřinu na místo, kde ji právě potřebujete. A je jedno, jestli jde o pracovní stůl uprostřed obývacího pokoje, lehátko na terase či lavičku v altánu vzadu na zahradě.

Venkovní podzemní zásuvka s potřebným krytím (IP67) proti vodě a prachu.

Venkovní podzemní zásuvka s potřebným krytím (IP67) proti vodě a prachu.

Venkovní podlahové zásuvky, jež se nejčastěji instalují pod trávník nebo pod povrch dlažby, vám pomohou nejen s hladkým provozem sekačky, ale též s použitím jakéhokoliv zahradního či jiného nářadí, jež vyžaduje připojení ke zdroji. V případě potřeby není problém umístit podlahovou zásuvku do bezprostřední blízkosti vjezdu, protože jí nijak neublíží hmotnost přejíždějícího auta.

Venkovní zásuvka umístěná např. ve vjezdu domu nebo terase.

Venkovní zásuvka umístěná např. ve vjezdu domu nebo terase.

Grilování, dekorace…

Jestli na zahradě nebo terase rádi grilujete, v některých případech potřebujete mít na vhodném místě připravenou zásuvku. U bazénu je vhodné mít připravenou podzemní zásuvku pro různá zařízení, atrakce, čističe apod. V zimě je zase venkovní elektrická zásuvka nepostradatelná při instalaci vánoční světelné dekorace.

Při používání je možné venkovní podlahovou zásuvku dočasně (i trvale) opatřit nástavcem proti vniknutí vodě, sněžení, dešti atd.

Při používání je možné venkovní podlahovou zásuvku dočasně (i trvale) opatřit nástavcem proti vniknutí vody, sněžení, dešti atd.

Mezi přednosti venkovních podlahových zásuvek patří kromě stoprocentní bezpečnosti, kvalitního zpracování a designu také jejich variabilita, která přináší řešení do každého prostoru. Záleží jen na vašem přání, a klidně může být i nestandardní. Podzemní zásuvky v exteriéru mohou být datové, televizní nebo reproduktorové. Vedle klasických 230V mohou přivádět i 400 V.

Energetický sloupek (zásuvkový stojan) může být vybavený zásuvkami 230V, DATA, vypínačem atd.

Energetický sloupek (zásuvkový stojan) může být vybavený zásuvkami 230V, DATA, vypínačem atd.

Téměř neviditelné, ale přesto elegantní

Podlahové zásuvky zůstávají očím skryté, přesto mají promyšlený a elegantní design. Možná vás některá natolik zaujme svým atraktivním vzhledem, respektive schopností esteticky splynout s okolím, že si nakonec pořídíte designovou podlahovou zásuvku i do interiéru. Konečně pak přestavíte pokoj, nebo dokonce celý byt tak, jak jste si vždycky přáli. A nemusíte se bát péče o ně, protože interiérové i venkovní podlahové zásuvky jsou spojeny s minimální údržbou. Rozhodně se přijďte přesvědčit osobně a na vlastní oči“!

Zásuvka v podlaze, která se „ztratí“ v každém interiéru.

Zásuvka v podlaze, která se „ztratí“ v každém interiéru.

Podlahové zásuvky, zabudované přímo v podlaze, je možno vidět v showroomu společnosti Stakohome Network s.r.o., na adrese Aloisovská 934/8, Praha 9 – Hloubětín.

Zásuvky také posíláme v rámci celé ČR, případně i do zahraničí

Více informací na PODLAHOVÉ ZÁSUVKY 

Telefon: 226 517 522, mobil: 776 780 378

Společnost Stakohome má v nabídce i další zajímavé produkty, např.zcela neviditelné reproduktory vyznačující se skvělým zvukem za přijatelnou cenu www.skryte-reproduktory.cz nebo luxusní a originální (ruční práce) radiátory z Francie, více na www.luxusni-radiatory.cz.


You must be logged in to post a comment Login