Články

Zářivě čistá podlaha s mopem nové generace

Od   | 

Hledáte efektivního pomocníka, jenž snadno a bez námahy vyčistí vaši podlahu? Plochý rotační mop Spin and Clean od značky Vileda je přesně tím, co potřebujete.

Set kbelíku s unikátním systémem mytí a rotačního mopu s kulatou hlavicí je novinkou na trhu. Jedná se o revoluční výrobek, jenž se nejen sám vyždímá, ale i vyčistí. Kbelík naplníte vodou a malým množstvím čisticího prostředku. Mop stlačíte na trn uprostřed kbelíku, a tím se hlavice roztočí. Zespodu je omývána vodou, drhnuta rotačním válečkem a zbavována nečistot. Silnějším stlačením mopu na trn dosáhnete jeho vyždímání.

Rozměry kbelíku jsou  pouze 17,5 cm na výšku a průměr je 33 cm, takže nezabere při skladování žádné místo. Rozměr hlavice: průměr kulatého návleku je 27cm.

Část mycí hlavice je díky speciálnímu kloubu možné ohnout do pravého úhlu k podlaze. Jednoduše tak umyjete i sokly či schody.

Tento mop je vhodný na všechny typy tvrdých podlah. Mycí návlek lze prát i v pračce. Díky kompaktním rozměrům kbelíku nezabere jeho skladování téměř žádné místo. Je lehký, takže jeho přenášení při úklidu není nijak namáhavé. Vyzkoušejte tuto unikátní novinku od značky Vileda i vy, ulehčíte si práci a zbude vám více času na relaxování.

 

Spin and Cleand od značky Vileda můžete zakoupit také ZDE

 


You must be logged in to post a comment Login