Obývací pokoje

Zařiďte si domácnost levně

Od   | 

Čeká vás stěhování do nového bytu, či jste ten svůj starý zrekonstruovali? Anebo máte prostě jen chuť udělat si radost koupí něčeho nového a pěkného? V takovém případě je na místě se chvíli zastavit a své nákupy si dobře naplánovat. Jednak proto, abyste si nové vybavení vybrali opravdu dobře, ale také proto, aby byl nákup co nejvýhodnější a vy jste neutráceli víc, než je nezbytně nutné. Jak nakupovat vybavení do bytu výhodně?

Srovnávejte, srovnávejte, srovnávejte

Klíčem k výhodným nákupům je pečlivý průzkum trhu. I když se vám bude ten či onen kus nábytku nebo doplněk líbit, nekupujte jej hned. Podívejte se i do jiných obchodů, je dost možné, že jinde budou nabízet stejný produkt za nižší cenu. Využít můžete i rad internetových srovnávačů cen.

Nebojte se projít i inzerci, je dost možné, že přesně to, co chcete, bude někdo nabízet na internetu, a třeba ve špičkovém stavu. Při koupi „z druhé ruky“ lze ušetřit opravdu velké částky.

Slevy a slevové kupóny

Nejspolehlivější cestou k úsporám jsou samozřejmě nejrůznější slevové akce. Projděte si maximum obchodů i jejich letáků a zkuste zjistit, jaké slevy a na co konkrétně právě nabízejí. Dejte ale pozor na to, abyste si pod dojmem zajímavé slevy nekoupili něco, co v domácnosti vlastně vůbec nevyužijete.

Z tohoto pohledu jsou mnohem výhodnější slevové kupony. Ty totiž nenutí zákazníka k nákupu jednoho konkrétního produktu, ale dávají mu na výběr. Příkladem mohou být slevové kupóny do obchodu 4home, ve kterém si ze široké nabídky e-shopu vybere každý přesně to, co bude chtít a teprve poté aplikuje prostřednictvím kupónu slevu.

Nakupujte nábytek v sadách

Spíše než nákup jednotlivých kusů nábytku je mnohdy výhodnější nakupovat celé sady. I tak lze významně ušetřit. A ušetřené peníze můžete poté investovat třeba do kosmetiky nebo čehokoliv dalšího, co vám doma chybí. I tyto spotřební věci lze samozřejmě nakupovat výhodně, třeba právě se slevovými kupony Bonipo. Nákupy mohou být radost, a se slevami ještě o to větší.

 


You must be logged in to post a comment Login