Inspirace

Westwing Collection – A timeless fall

Od   | 

Nadčasový podzim/zima 2019 – to je téma další kolekce Westwing, jejíž oficiální premiéra byla 10. října. Kolekce zahrnuje téměř 550 nových produktů a cca 100 bestsellerů Westwing, které získaly novou tvář.

Charakteristika kolekce

Útulná a mazlivá – zve vás, abyste zůstali doma. Tvary jsou nadčasové, přesto praktické a pohodlné. V kolekci nebylo užito příliš mnoho kovových přízvuků, aby měl celkový vzhled jednoduchý a harmonický charakter. Mix stylů je výsledkem použití různých materiálů a textur.

Materiály

Plyš (textil a nábytek), umělá kožešina, umělá kůže (pletená a hladká), pleteniny, len, samet, mramor, dřevo.

Barvy

Neutrální barvy jako béžová, bílá, černá a hnědá jsou nakombinovány s teplými barvami: oranžová, hořčicová, červená. Jsou doplněny tmavými akcenty ve formě odstínů tmavě modré a lesní zeleně.

Styl

Elegantní, moderní, příležitostný a nadčasový.

Delia Lachance, zakladatelka a CCO Westwing, o sbírce:

„V chladnější sezóně sníme o útulném a přátelském domě. S naší novou Westwing Collection s názvem Timeless fall – jsme vytvořili nadčasový styl, který je sofistikovaný a zároveň opravdu útulný. Jemné nuance vytvářejí uvolňující, meditativní atmosféru. Teplé textury, jako jsou plyšové tkaniny a umělé kožešiny, poskytují příjemnou útulnost – ale stylově. Hlavní inspirací pro nové výrobky byl anglický výraz „cocooning”, tedy zůstávání v pohodlí domova: v naší dynamicky se měnící době se dům stává stále vyrovnanějším a důležitějším místem. Čas od času všichni potřebujeme relaxační neděli, kterou strávíme v pohodlí vlastní pohovky, dlouhé večeře s přáteli a pocit, že vše venku můžeme ponechat vlastnímu osudu.“

 

Fotogalerie:

 

Zdroj: WeswingNow


You must be logged in to post a comment Login