Koupelny

Walk-In sprchový kout? Modely RAVAK si můžete upravit dle svých představ!

Od   | 

Patříte k lidem, kteří dají přednost pořádné sprše před vanou? Pak by vaší pozornosti neměly uniknout moderní Walk-In sprchové kouty RAVAK. Jaké existují možnosti a jaké výhody s sebou tyto sprchové kouty přinášejí?

Trendem jsou černé výztuhy, které dodají koutu šmrnc. Zdroj: RAVAK

RAVAK nabízí 4 základní modely nových Walk-In sprchových koutů – Wall, Double Wall, Corner a Free. U všech typů sprchových koutů si můžete vybírat jak z lesklého, tak i černého provedení. A jaké výhody s sebou přinášejí?

Tyto sprchové koutky jsou designové a minimalistické – hodí se tak do téměř kterékoliv koupelny. Jejich hlavní výhodou je možnost sestavit si sprchový kout na míru. Sami si zvolíte šířku bezpečnostního skla (vyhnete se tak riziku potopy u vás doma), ale i délku elegantně vypadající kovové vzpěry, která určuje šířku otevřeného vstupu do sprchy.

Walk-In vnáší do interiéru koupelny moderní design. Zdroj: RAVAK

Vybírat si samozřejmě můžete i ze standardních rozměrů – pokud vám ale nevyhovují, můžete se podívat do „Konfigurátoru řešení na míru“ a sprchový kout si upravit/vytvořit přesně podle vašich představ. Velkou výhodou je možnost navrhnout si sprchový kout sedící i do různých šikmin nebo výřezů.

 

Velkou výhodou u těchto Walk-In sprchových koutů je také prodloužená pětiletá záruka.

 

RAVAK poskytuje na sprchové kouty Walk-In 5 letou záruku. Zdroj: RAVAK

A proč mít doma moderní Walk-In sprchový kout?

Přizpůsobí se vaší koupelně

RAVAK Walk-In sprchové kouty se vám přizpůsobí. Jen si to představte, navrhnete si sprchu na míru, která vám bude vyhovovat. Změňte svoji koupelnu v oázu klidu a pohody. Při výběru můžete pracovat s kombinacemi různých bezpečnostních skel, elegantních kovových vzpěr, ale i ustavovacího profilu. Pokud toužíte po dokonale minimalistickém sprchovém koutu, jistě oceníte jednu nebo dvě decentní vzpěry, které nijak nenaruší čistotu celku.

Sprchový kout bude osobitý

Vaše koupelna bude vypadat originálně a osobitě díky hladkým plochám z bezpečnostního skla v kombinaci s lesklými subtilními vzpěrami. Všechny čtyři typy sprchových koutů můžete mít také v černé.

Sprchování bez vaničky

Walk-In sprchové kouty jsou nejen hezké na pohled, ale navíc se skvěle udržují díky absenci sprchovací vaničky. Rovněž je oceníte v koupelnách, kde se pohybují starší osoby a lidé s handicapem. Tyto sprchové kouty vyniknou nejlépe přímo na podlaze se zabudovaným odtokovým žlabem, případně podlahovou vpustí.

Prostorný (i pro dva)

Pokud se doma rádi sprchujete ve dvou, jsou k tomu Walk-In sprchové kouty jako dělané. Nejen, že se sem pohodlně vejdete oba, ale navíc můžete tento prostor doplnit o různé relaxační prvky, jako je hydromasážní panel, sklopné sedátko, ale i hlavová sprcha, pod kterou si budete připadat jako v dešti. 

Sprchové kouty Walk-In jsou ideální pro sprchování ve dvou. Zdroj: RAVAK

Fotogalerie:

 

Více také na RAVAK.CZ

 

 

Proč sprchový kout od RAVAK?

 

 


You must be logged in to post a comment Login