Rady a tipy

Vždy připravený 1.2 Spray MAX

Od   | 

Úklid nebyl nikdy jednodušší! Revoluční plochý mop 1.2 Spray MAX se sprejem a oboustrannou mycí hlavicí si vás získá pro své snadné a rychlé použití. Tento unikátní mop od značky Vileda vám bude věrným asistentem pro každodenní úklid v domácnosti.

1.2 Spray MAX od značky Vileda zaručí snadný a rychlý úklid, který vašemu domovu dodá pocit čistoty, pořídíte ho od 649 Kč.

Plochý mop s oboustrannou mycí hlavicí je doplněn o nádržku na vodu a rozprašovač. Díky tomu je 1.2 Spray MAX vždy připraven pro rychlý a efektivní úklid všech typů tvrdých podlah. Nádržku naplníte vodou anebo vodou s malým množstvím běžně používaného čisticího prostředku. Pak už jen stisknete spoušť a jemná mlha ze spodní trysky mopu se roznese na podlahu, která je okamžitě připravena k vytírání. 

Stačí jen naplnit nádržku a pohodlně pomocí spouště v rukojeti můžete začít vytírat.

Oboustranný otočný mycí návlek je vyroben z kvalitního mikrovlákna, díky kterému z podlahy odstraníte více než 99 % bakterií a virů bez nutnosti použití chemikálií a umyjete až dvakrát větší plochu. Odnímatelná nádržka na vodu má objem 750 ml, stačí tak na vytření celé velké místnosti. Mycí návlek se ždíme ručně a je možné prát ho v pračce na 60 °C.

*Odstraňuje bakterie E.coli, zlatého stafylokoka a bovinní koronavirus z dřevěných podlah a keramických dlaždic, testováno externí laboratoří.

 

Více informací na www.vileda.cz

 

 

 


You must be logged in to post a comment Login