Návštěvy bytů

Vzdušné 2+kk překvapí pastelovými tóny, ale i spoustou vzorů

Od   | 

Kombinace pastelových barev, elegantního nábytku a rozmanitých vzorů je něčím, co charakterizuje útulný byt, na jehož návštěvu vás dnes bereme s sebou. Interiér tvoří prosvětlené a otevřené prostory – obývací pokoj, kuchyň, ale také jídelní část, která tyto dva prostory opticky odděluje; tvoří hlavní obytnou část bytu, zatímco ty soukromější najdete v prostorné ložnici, na níž navazuje koupelna s toaletou. Nechybí zde však ani samostatná toaleta určená pro návštěvy.

Světlé barvy jsou v kontrastu s tmavými

Interiéru dominují zejména světlé tóny – ať už se jedná o světlou dřevěnou podlahu, neutrální výmalbu nebo pastelové barvy, jichž si můžete všímat po celém prostoru, zejména pak u dekorací. Aby prostor nepůsobil nudně, byly zde přidány i kontrasty v podobě černé.

Absence horních skříněk vytváří v kuchyni odlehčený dojem. Zdroj: Indoor Projekt

Policová stěna zde slouží také k rozdělení prostoru

Hlavní obytný prostor, kde se mohou členové domácnosti setkávat společně, případně kde mohou posedět se svými přáteli, tvoří obývací pokoj, který je spojený s kuchyní. Mezi těmito dvěma otevřenými pokoji je umístěn jídelní stůl, u něhož se může pohodlně usadit až šest osob. V případě přidání dalších dvou židlí zde lze uspořádat oslavu až pro osm členů rodiny. Jistého optického oddělení prostoru se dosáhlo také umístěním tmavé policové sestavy za pohovku.

Neutrální kuchyň je doplněna o obývák plný barev

Při vstupu do bytu si můžete všimnout nejen dveří po pravé straně, jež vedou na oddělenou toaletu a dveří po levé straně, kudy se dostanete do ložnice a přilehlé koupelny, ale také velkého jídelního stolu v tmavé barvě, který je doplněn o designové židle ve dvou odstínech. Zatímco kuchyňská linka působí díky použité bílé barvě a chybějícím horním skříňkám neutrálně, obývací pokoj poskytl obyvatelům více prostoru pro kreativitu.

Policová stěna odděluje při vstupu přímý pohled do obýváku. Zdroj: Indoor Projekt

O dekor dřeva zde opravdu není nouze

Pohovky stojící prosti sobě v pastelově modré barvě jsou doplněny o dva stylové konferenční stolky s dekorem dřeva a kovovými nohami, ale také o jednoduchou skříňku, která byla umístěna ke stěně. Vaši pozornost jistě upoutá vzorovaný koberec, který celý prostor oživuje spolu s dekoracemi vystavenými na polici. V prostoru bylo zvoleno centrální osvětlení v podobě bodových světel, ale nechybí zde ani moderní lampa.

Prostor dovolil umístění dvou sedacích souprav proti sobě. Zdroj: Indoor Projekt

Ložnice byla zařízena v romantickém duchu

Ložnice je vymalována v odstínu kávy mocca, doplněna je světlou dřevěnou podlahou a šedou čalouněnou postelí s čelem. O jemný, až lehce ženský efekt se zde starají nejen malé polštářky na posteli, ale také elegantní bílé závěsy na oknech či koberec s dalším jemným vzorem a nádechem do růžova. U postele je umístěn jednoduchý noční stolek s lampou v černé barvě, která ladí k pracovnímu stolu stojícímu u okna.

Neutrální pojetí ložnice rozveseluje barevný koberec. Zdroj: Indoor Projekt

Koupelna je místem, kde prohlídka tohoto vzory nabitého bytu končí. Výrazná podlaha je doplněna o smetanové obklady na stěnách, kde kromě zavěšené toalety najdete také volně stojící vanu, spoustu zrcadel starajících se o optické zvětšení prostoru, ale také umyvadlo se skříňkami, které nabízejí velkorysé úložné prostory.

Jednoduché koupelnové vybavení rozveseluje dlažba s výrazným dekorem. Zdroj: Indoor Projekt

Fotogalerie:


You must be logged in to post a comment Login